Grozs

Ineses raksti

Atceries, atceries…

autors: INESE PRISJOLKOVA

Kad biju pavisam maziņa, tad man ar manu vecomammu bija tāda spēlīte „Atceries, atceries”. Un noteikumi tur tādi, ka viņa mani visur kur ņēma līdzi, bet ja gadījumā es ne tā uzvedos, tad viņa mani nekad nebāra un nekad publiski man neaizrādīja, tikai klusi teica „atceries, atceries”  🙂

Un es uzreiz zināju, ka kaut kas nav riktīgi un žigli jāmaina izturēšanās.

Šobrīd, kad kopš tiem laikiem ir pagājuši jau vairāki desmiti gadu. Kad vecāsmammas sen jau vairs nav. Kad neviens jau sen man nesaka kā vajag vai nevajag uzvesties, tad esmu uzsākusi spēlēt šo spēli pati ar sevi.

Man tas ir kā atgādinājums tam, ka esmu izlēmusi vienmēr justies labi.

Lai vienmēr justos jauna, vesela un skaista, neskatoties uz gadu skaitu, tam vajadzīga jauna, pilnīgi cita attieksme un pilnīgi cita dzīves pozīcija.

Ja pēkšņi ir tā, ka uznāk tāds kā nogurums, kā īgnums, kā nespēks, es sev pati uzreiz saku „atceries, atceries” uzreiz sev atgādinu, ka esmu izlēmusi vienmēr būt „jauna, vesela un skaista” un atkal ļauju savai jaunības enerģijai iziet cauri ķermenim.

Un tas tikai liekas tā, ka vajag dzert kafiju, vai kādu citu dopingu, lai sevi atkal uzmundrinātu. Es kafiju vairs nedzeru. Es varu padzerties avota ūdeni, vai apšļakstīt seju ar aukstu ūdeni, vai izdarīt kādu vingrojumu, vai vienkārši izkustināties tā, ka iedomājos kā atjaunošanās enerģija plūst caur mani.

Es vairs neļaujos iet dienā pagulēt, vai vienkārši būt sagurusi. Uzreiz saku sev „atceries, atceries” un burtiski mainu attieksmi uz vesela, jauna un spirgta cilvēka attieksmi.

Teiksi – nav iespējams!

Es Tev varu atbildēt, ka ir gan. 🙂

Kopš esmu sākusi pievērsties šai tēmai, noteikti varu apgalvot, ka viss sākas no attieksmes.

Ja izlem būt jauna, vesela un skaista – tad, lūdzu, nenodod sevi! Tad esi uzticīga šim savam lēmumam un arī esi jauna, vesela un skaista.

Jo, Tu jau zini – ja sevi nodosi, tad Visums to momentā pamanīs un noteikti atbildēs ar to pašu.

Savukārt, ja sevi uzskatīsi par jaunu, veselu un skaistu – Visums uztvers šos Tavus signālus un viennozīmīgi atbildēs ar to pašu. Un cilvēki redzēs Tevi tādu, kā pati jutīsies.

Jutīsies sašļukusi, krīzes nomocīta pelīte – gan Visums, gan cilvēki tevi tādu redzēs.

Jutīsies spirgta un veselīga – visa pasaule Tevi redzēs tieši tādu.

Ja gribi – izmanto šo manu spēlīti „atceries, atceries”.

Tā vienreizēji labi strādā.

Kopš es to spēlēju – es tiešām jūtos brīnišķīgi.

Es esmu jauna, vesela un skaista un cilvēki mani tādu redz. 🙂

Atbildēt