Mom with puckered lips being kissed by kids
~PhotograTree~
Photo URL    : http://www.flickr.com/photos/lightfalling/2261753548/
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Māmiņas, mūsu lomas ir dažādas!

autors: LAURA BANDERE

Māmiņu skolas pirmajā nodarbībā meitenes ļoti ieinteresējās par sievišķību un tad nu es nolēmu, ka divas turpmākās  nodarbības es veltīšu šai tēmai. Jo māmiņas pirmām kārtām ir sievietes. Un tas ir ļoti saprotami, ka viņām interesē, kāda ir sievišķīga sieviete, kā nepazaudēt (vai tieši apgūt) sievišķīgu izturēšanos. Un kā to visu savienot ar bērniņa audzināšanu.

Tāpēc 21. martā mēs runāsim par to, kāda ir sievišķīga sieviete, kā sieva iedvesmo vīru, kā būt sievišķīgai ikdienā kopā ar bērniņu vai pat vairākiem, kā likt vīram sevi sadzirdēt un kā ikdienu savās sajūtās padarīt īpašu.

Un pēc tam nākamajā nodarbībā mēs iesim šajā tēmā dziļāk un apskatīsim, kā sievišķīgi palūgt vīram to, ko vēlies un citas sievišķās viltībiņas. Bet par to es pastāstīšu Tev pēc otrās nodarbības.

Ja vēlies piedalīties un jaukā, draudzīgā atmosfērā par šo visu uzzināt, tad gaidīšu Tevi 21. martā no plkst. 18-19.30 Ventspilī, Lielajā prospektā 18-1. Un pieteikties vari pa tālruni 26051077. Dalības maksa būs EUR 13,00.

Laura

Atbildēt