Beautyfrizz-Change-Skin-Care-Routine-for-Spring
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Tu mirdzi!

autors: EDĪTE STRAUTIŅA

Ak, šī straujā ikdiena! Tikko vēl bija rīts, bet nu jau atkal vakars ir klāt. Dienas paskrien, tu knapi paspēj ievilkt elpu, kad jau skaties – laiks doties pie miera. Un par gadiem vispār labāk nerunāt – tāda sajūta, ka tos kāds iesūc kā putekļu sūcējā – spēj tikai skaitīt… Ja līdz pirmajiem 20 laiks velkas kā gliemezis, tad līdz 30 tas uzņem pārsteidzošus apgriezienus. Tos gribas apturēt, samazināt tempu, bet kā?! Darbu tik daudz, visi jāpadara, jāpaspēj vēl šis un tas! Visi no tevis kaut ko vēlas, kaut ko gaida – vecāki, draugi, draudzenes, priekšnieks, bērni, tavs vīrietis, pat kaķis – visiem vajag tavu uzmanību. Bet kur esi tu pati? Vai tu saņem tikpat daudz, cik atdod?

Ir sievietes, kurām viss tā jauki izdodas un kuras gadi īpaši nesatrauc (vai tā vispār mēdz būt?), kuru pašapziņu nekas nespēj sagraut. Viņās ir iekšējs miers un tāds kā starojums, kas apņem arī klātesošos. Ar viņām gribas tikties vēl un vēl. Vīrieši līp viņām klāt kā pie medus poda. Vai tu pazīsti kādu šādu sievieti? Viņa par tavām sīkajām raizēm un ķibelēm tikai mīklaini pasmaida. Diez vai viņai pašai vispār mēdz būt kāda ķibele, vai tiešām viss norit ideāli – dzīve kā saulaina taciņa?

Vai tu vēlies uz mirkli apturēt šo maratonu? Izbaudīt mirkli, un turpmāk iemācīties dzīvot lēnāk, ar baudu? Sievietes spēks slēpjas sievišķībā! Viens no sievišķības stūrakmeņiem ir iekšējais starojums, mirdzums, ko ārēji neredz, bet jūt, kam gribas būt klāt un to baudīt. Sievišķībā starojoša sieviete ir pašapzinīga un laimīga. Tādai sievietei blakus pārņem siltums un prieks. Un līdzās esošais vīrietis kļūst vīrišķīgāks, arī puķes aug labāk un bērni kļūst mierīgāki.

Sievišķības starojumu sevī audzēsim un trenēsim sievišķības skolas nodarbībā “Patiesa sievišķība – Tavs iekšējais starojums”.

Edīte


Lektore: Edīte Strautiņa

Vairāk par lektori uzzināsi: ŠEIT

Visa informācija par semināru ciklu: ŠEIT

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Dalības maksa: 25,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: pa tālruni 29100714 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

Atbildēt