Grozs

Ineses raksti

Pārmaiņas

AUTORS: Inese Prisjolkova

Jau iepriekšējā mūsu sarunā Tev solīju izstāstīt par saviem plāniem, sajūtām, pārmaiņām šai pavasarī.

Atceros, kad vēl tikai biju stāvoklī un mēs ar kolēģi Santu runājām par viņas bērnu ienākšanu ģimenē, viņas galvenā atziņa skanēja – nevajag mēģināt turpināt dzīvi, it kā nekas nebūtu mainījies. Tā doma bija tāda, ka nu nevar vairs visu paspēt, kā iepriekš. Nevar izdarīt VISU to, ko darīji, kad bērnu vēl nebija. Vienkārši elementāri trūkst laika.

Un toreiz es to visu klausījos un it kā sapratu, bet sajūtu ziņā līdz manai apziņai tas neaizgāja. Es turpināju domāt kā būs, kad ar bērniņu slingā vai ratiņos turpināšu vadīt seminārus, vebinārus, rakstīt rakstus, atbildēt uz jautājumiem un vēstulēm. Hmmmm….ir pagājuši tikai pāris mēneši un ir skaidrs, ka to izdarīt vienkārši nav iespējams : ))

Es tikai tagad tik tikko uzzināju, cik daudz laika tas prasa. Es tikai tikko kā sapratu, cik daudz esmu visus šos gadus strādājusi. Jā. Pārsteidzoši, cik tas ir laikietilpīgi. Agrāk to vispār nemanīju.

Bet nu ir skaidrs, ka kaut kas ir jāmaina. Ka gribēdama nemaz nevaru katru vakaru (vai kaut vai ik pāra vakarus) vadīt seminārus. Ka gribēdama nevaru tam visam veltīt tik daudz laika.

Un ja reiz semināru vairs tik daudz nebūs, tad ir lieki, ka studijas telpas stāv tukšas. Līdz ar to pienāca pilnīgi dabisks lēmums no šīm smukajām Kuģu ielas telpām atvadīties. Paldies tām. Esam šeit bijuši ilgāk kā trīs gadus, bet nu pienācis laiks ko mainīt. Viens maziņš bērniņš manā pasaulē ir izkonkurējis visu studiju.

Vai semināru vispār vairs nebūs? Būs. Mēs labprāt pameklēsim kādus draugus vai sadarbības partnerus, kuri piedāvā savas telpas semināru organizēšanai. Arī jauno lektoru seminārus organizēsim citās telpās. Pirms vairākiem gadiem šādi sadarbojāmies ar Figūras draugiem un es savas nodarbības laiku pa laikam vadīju tur.

Un vēl mēs runājām ar vīru, ka brīvdienās laiku pa laikam varam braukt uz reģionu semināriem. Mazajam mašīnā ļoti patīk (bez tā laikam, ka jaunā paaudze izaugt vairs nevar). Un tā – jau aprīlī esam piekrituši braukt uz Pļaviņām. Es vadīšu semināru, bet mani abi vīrieši pa to laiku pastaigās pa lauku. Galu galā – mājās jau  mēs regulāri ejam uz jūru. Būs vienkārši cita atmosfēra.

Tā kā – ja jums ir 20 cilvēku grupa, kas vēlētos iziet čakru līdzsvarošanos, sievišķības skolu vai laimes terapiju, es atkal esmu gatava izbraukumiem pie konkrētām grupām. Ja jau ikdienas semināru slodze virs tik liela nebūs, tad pa brīvdienām varam ko saplānot.

Nu un vēl – es protams turpināšu vadīt vebinārus. Šis formāts man šai periodā ir ļoti atbilstošs, jo varu to darīt no mājām, kad maziņš ir tepat, blakus istabā.

Tādi ir mani jaunumi šai pavasarī.

Kādi ir Tavi?

Ar mīļumu, Inese

Atbildēt