happy woman smiling
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Biksēs ērtāk?

autors: EDĪTE STRAUTIŅA

Man tev ir jautājums – vai tu jūties harmoniski, būdama sieviete? Vai tavs vīrietis tevi lutina? Vai uz ielas, darbavietā, ballītē tev pievērš uzmanību vīrieši – vai kāds vienmēr atver durvis, padod mēteli, pavada ar skatienu?

Ja uz kādu no jautājumiem atbildēji ar , ja iegrimi nelielās pārdomās, tad varbūt tev būs noderīga kāda atziņa par to, ko nozīmē būt sievietei (nevis vienkārši cilvēkam vai personai). Jāatzīst, ka pirms gadiem es par to nedomāju, neiedziļinājos tajā, kā sevi izpaužu savā dziļākajā būtībā, vai esmu harmonijā ar sevi.

Arī, vai ir kāda dziļāka jēga tam, ka esmu piedzimusi par sievieti? Ilgu laiku uzskatīju, ka vīriešiem dzīve ir daudz vieglāka – loģiskāka, sakārtotāka, vīrietis var netērēt tik daudz laika pie spoguļa, var pats klubā izvēlēties sev meiteni, var izvēlēties viņai (ne)zvanīt, viņam nav jāpārcieš dzemdību sāpes, un vispār – biksēs ir ērtāk!

Bet, ja padomā, vai es gribēju būt vīrieša ādā – arī nē. Vienkārši šķita, ka būt sievietei, tas ir tik bezgalīgi sarežģīti!

Kāda emancipētāka sieviete iebildīs, ka tagad taču nav problēmu ballītē pašai uzrunāt vīrieti, kurš iepaticies, pēc tam pašai viņam piezvanīt un aicināt uz randiņiem, nav jau nekādi senie laiki. Arī man kādreiz ir bijušas pārdomas par to, vai vispār tas vīrietis blakus ir vajadzīgs? Tikai raizes un sirdsēsti. Nav taču problēmu pašai nopelnīt naudu un uzturēt savu dzīvi. Kādai vīrietis ir nepieciešams tikai, lai pamīlētos vai kompānijas pēc dotos uz teātri vai koncertu. Ar pārējo var tikt galā pati. Izklausās traki, vai ne?

Ar laiku manas domas mainījās. Garās stundas darbā mani nogurdināja, enerģija zuda, un neatlika ne laika, ne spēka priecāties par dzīvi, nebija iedvesmas pavadīt kvalitatīvu laiku ar ģimeni, jo, pārnākot mājās, spēju tikai apsēsties uz dīvāna un iemigt.

Meklējot risinājumu, atklājās, ka ilgus gadus esmu dzīvojusi pret savu sievišķo būtību, pret dabisko ritmu. Vēl vairāk – pamazām esmu grāvusi savu veselību (piemēram, mani regulāri mocīja migrēnas tipa galvassāpes), un tas viss notika nemanot. Izrādās, ka tas, kas ir viegli un noderīgi vīrietim, var krietni vien kaitēt sievietei!

Esmu tagad ielocījusi savas superērtās džinsa bikses tālākajā skapja stūrī, lai tās izvilktu, tikai dodoties ar dēlu slēpot vai braukt no kalna ar kamaniņām. Jā, tās ir TIK foršas, ka pilnībā saprotu, kāpēc tu vēl neesi izdarījusi tāpat kā es. Un patiesībā lieta jau nav biksēs, šis piemērs ir metaforisks.

Mums katrai ir iespēja pilnveidot savu sievišķību dažādās izpausmēs, atklāt pārsteidzošus faktus par ieguvumiem, ko dod dzīvošana sievišķajās enerģijās.

Kā varam atgūt harmoniju, audzēt enerģiju, kā apzināties sievišķības spēku un izmantot to pilnā mērā visās dzīves jomās – gan darbā, gan ģimenē un mājās – par to runāsim sievišķības skolas nodarbībā “Patiesa sievišķība – Tavas laimes un pašapziņas atslēga”.

Tiekamies!

Edīte


Lektore: Edīte Strautiņa

Vairāk par lektori uzzināsi: ŠEIT

Visa informācija par semināru ciklu: ŠEIT

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Dalības maksa: 25,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: pa tālruni 29100714 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

 

 

Atbildēt