perfect-woman-face-1920x1080
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Sieviete – magnēts

autors: EDĪTE STRAUTIŅA

Kādā noskaņojumā tu šorīt pamodies? Vai tava diena sākās ar smaidu un domu par jauniem prieka mirkļiem? Arvien agrāk aust saule un gaismas kļūst vairāk. Arī es jūtu sevī mostamies lielu devu prieka un enerģijas gan pavasarīgo vēsmu dēļ, gan tādēļ, ka jūtu sevī augam sievišķību – ar katru dienu ar lielāku spēku.

Ne visas dienas gan ir tik iepriecinošas. Pa reizei gadās arī pelēkās un kašķa pilnās. Tādas dienas ir mums visām, es varētu derēt, ka arī Anglijas karalienei un vienmēr dzīvespriecīgajai Baibai Sipeniecei. Un izrādās, tas ir pilnīgi normāli, kamēr vien esam sievietes – ar savu ritmu, ciklu un hormoniem. Ko šādās reizēs dari tu? Vai proti sapurināties, saņemties un noskaņot sevi uz “pareizā” viļņa, lai diena tomēr izvēršas pozitīva un mīlestības piepildīta?

Ja tomēr ne, vēlos tevi iepriecināt. Ir dažas viltības, kā izmantot nejauku garastāvokli sev par labu. Tāpat ir triki, kas tavu iekšējo sajūtu manāmi uzlabo.

Tas, ka esam sievietes, tik mainīgas un interesantas, ir mūsu trumpis. Kuram vīrietim gan patiktu vienmēr garlaicīga, sanīkusi un neapmierināta sieviete? Ir labi apgūt un izmantot savā labā Dieva dotos instrumentus, lai kļūtu par tādu sievieti, kas vīrieti ceļ un iedvesmo. Par tādu, kas ir vīrieša magnēts, pie kuras viņš vēlētos atgriezties vienmēr un līdz mūža galam…

Par to un vēl par daudz ko citu runāsim  sievišķības skolas nodarbībā “Patiesa sievišķība – Tavas laimes un pašapziņas atslēga”.

Tā būs pirmā no vairākām tēmām, kas ir būtiskas mūsu sievišķībai. Šajā reizē aicinu tevi paņemt līdzi kādu sievišķīgu aksesuāru vai citu garderobes elementu – tādu, kas tev pašai īpaši patīk. Un, protams, ņem līdzi arī platu smaidu! Tiekamies Pavasara studijā!

Edīte


Lektore: Edīte Strautiņa

Vairāk par lektori uzzināsi: ŠEIT

Visa informācija par semināru ciklu: ŠEIT

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Dalības maksa: 25,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: pa tālruni 29100714 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

 

Atbildēt