mamaestresada1
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Patrenēsimies?

autors: EDĪTE STRAUTIŅA

Nesen pieķēru sevi pie domas, ka nemanot atkal esmu uzņēmusies padarīt nupat vai visus pasaules darbus. Manī ir tik daudz iedvesmas, ka vēlos paveikt to un vēl to, un vēl šito… Un tad, kad nedēļa iet uz beigām, saprotu, ka esmu pārtērējusi savu spēku. Atkrītu dīvānā un spēju domāt vairs tikai par smaržīgu vannu un siltu segu. Vai tev tā ir bijis?

No kurienes uzrodas tas “laika grābeklis”, kas atkal un atkal uzrodas zem kājām, kad tu uzkāp, tad saņem negantu belzienu pa pieri? Un tikai tajā brīdī saproti – atkal pieļāvi to pašu kļūdu, zināji taču, ka diena ir tikai 12 stundas gara, ka nevar tajā iemānīt 24 stundas, lai kā gribētos. Nakts ir paredzēta naktsmieram nevis bezgalīgi daudz darbiem.

Līdzīgi laika grābeklim ir arī pienākumu grābeklis, izmisuma grābeklis, tad tāds, kas liek visu kontrolēt un pārzināt labāk par visiem… tādu ir vesels saraksts. Kāpēc tos visus nodēvēju par grābekļiem, jo mēs mēdzam uz tiem uzkāpt atkal un atkal. Kamēr vien neesam saņēmušas tik daudz belzienu, kad saprotam – jāņem dzīves stūre savās rokās un jāmaina. Pārmaiņas, kā vienmēr, ir tikai un vienīgi mūsu pašu prasmīgajās rokās! Tāpēc aicinu tevi kopā pasmieties par mūsu grābeklīšiem, un, pats galvenais, apgūt tos sievišķības likumiņus, kuri ļaus mums:

  • gūt prieku jebkurā darbībā un procesā,
  • pienākumus pārvērst par izklaidi, saglabājot rezultātu,
  • saglabāt un pavairot savu sievišķības starojumu,
  • būt mīlošām un mīlētām,
  • būt harmonijā pašām ar savu iekšējo būtību.

Par to visu runāsim Sievišķības skolas seminārā Patiesa sievišķība – uzvedības treniņš jeb – kā nekāpt uz grābekļiem”.

Patiesas sievišķības cikla seminārus var apmeklēt arī atsevišķos datumos, jo katra no tēmām ir apskatāma neatkarīgi no citām, taču no sirds rekomendēju apgūt visas šī cikla piecas tēmas. Uz semināriem var nākt arī jauktā secībā. Tu būsi ieguvēja jebkurā gadījumā!

Uz tikšanos saulainajā Pavasara studijā!

Edīte


Lektore: Edīte Strautiņa

Vairāk par lektori uzzināsi: ŠEIT

Visa informācija par semināru ciklu: ŠEIT

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Dalības maksa: 25,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: pa tālruni 29100714 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

Atbildēt