serious eyes
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Sarežģīta sejas izteiksme…

autors: EDĪTE STRAUTIŅA

“Tev ir sarežģīta sejas izteiksme” – tā man vienu dienu vīrietis paziņoja. “Kā tu to domā – sarežģīta?” – pirmajā mirklī biju šokēta. Bet, jā! Brīžiem pieķeru sevi ejam pa ielu ar sarauktu pieri, skatienu tālumā. Kārtējo reizi mani nodarbina domas par nākotni, darbiem, kas vēl jāpadara, rēķiniem, kas jāmaksā, produktiem, kas jāpērk un daudz ko citu.

Tādas mēs bieži vien traucamies pa dzīvi, gribot visu paspēt, padarīt un paveikt arvien labāk, ātrāk. Pat, ja nav steidzamu darbu, tad savās domās risinām dažādus kalambūrus. Mūsu prāti ir pārņemti ar informācijas pārbagātību. Sejas kļūst nopietnas, esam noraizējušās, rezultātā pat nepamanām, kā pamazām zūd laimes sajūta. Atrisinām vienu lietu, otru, un nākamās jau atkal priekšā. Tādā maratonā paiet nedēļa pēc nedēļas. Toties brīvdienas – manas laimīgās dienas, kā dzied Renārs Kaupers. Ar katru pirmdienu sākam jau gaidīt piektdienu, kad varēsim ilgāk pabūt ar tuvajiem un mīļajiem. Brīvdienas, kā par spīti, paskrien pārāk ātri, un viss sākas no gala…

Jā, kā lai priecājas, kur lai rod to iekšējo laimes sajūtu savā aizņemtībā, ja ir tik daudz lietu, kas jāpaveic, varbūt arī raižu un laika visam, ko vēlētos, nepietiek? Gribētos mazāk strādāt, bet vairāk baudīt atpūtu… Gribētos dzīvē vairāk prieka, uzmanības un harmonijas. Gribētos vairāk viegluma un mīlestības. Kā to iegūt? Man tev ir atbilde!

Izstāstīšu tev par to,

  • kā strādāt atpūšoties,
  • kā paveikt vairāk nepiepūloties,
  • par tiem grābekļiem, uz kuriem uzkāpjot, zaudējam savu sievišķību,
  • no kādām sievietēm vīrieši nešķiras,
  • kā ar sievišķīgiem paņēmieniem ienest savā dzīvē vairāk laimes un prieka.

Par šo un citām svarīgām lietām runāsim Sievišķības skolas seminārā Patiesa sievišķība – uzvedības treniņš jeb – kā nekāpt uz grābekļiem”.

Patiesas sievišķības cikla seminārus var apmeklēt arī atsevišķos datumos, jo katra no tēmām ir apskatāma neatkarīgi no citām, taču no sirds rekomendēju apgūt visas šī cikla piecas tēmas. Uz semināriem var nākt arī jauktā secībā. Tu būsi ieguvēja jebkurā gadījumā!

Uz tikšanos mājīgajā Pavasara studijā!

Edīte


Lektore: Edīte Strautiņa

Vairāk par lektori uzzināsi: ŠEIT

Visa informācija par semināru ciklu: ŠEIT

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Dalības maksa: 25,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: pa tālruni 29100714 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

Atbildēt