nature-1319767_960_720
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Smieties vai raudāt?!

autors: EDĪTE STRAUTIŅA

Vai esi kādreiz smējusies caur asarām? Vai arī piedzīvojusi ko īpaši laimīgu, pacilājošu, kad nākamajā mirklī izplūsti asarās? Un tavs vīrietis neizpratnē skatās un brīnās, nesaprotot, kas par lietu? Bet tu tikai atsaki – “mīļais, viss kārtībā, nekas nav noticis!” Viņa skatienā jaušams jautājums, “kā tā var būt, ka nav noticis nekas, tomēr tu raudi?”…

Daudzas pazīstam cikla svārstības, rudens depresiju, arī mēness fāžu ietekmi. Tik daudz lietas un apstākļi spēj ietekmēt mūsu garastāvokli un emocijas. Ir periodi, kad kļūstam īgnas uz visu pasauli un neviens mūs nespēj iepriecināt. Tad pēc dienas, divām tas ir pārgājis un smaidām, pat neatceramies, par ko bijām raizējušās.

Ikdienā mūsu prātos rosās simtiem domu par to, kas būs, ko darīt un, kā labāk visu paveikt. Raizējamies par saviem pienākumiem, par bērniem, vīru, vēl papildus par draudzeni, kura piezvanīja un dalījās savās emocijās. Un viss nenotiek pēc plāna vai kā gribētos.

Tad gadās, sakaitina vēl kāds sīkums, un mēs uzliesmojam zilās ugunīs. Mūsu vīrieši šādās reizēs apjūk. Ja viņi nespēj atrisināt mūsu problēmas, viņi iespējams ņem kājas pār pleciem, iet ārā no mājas un labprāt dodas vidē, kura ir viņiem saprotama – visbiežāk kopā ar draugiem kādā sportiskā vai izklaides pasākumā. Un mēs vēl vairāk sadusmojamies, jo mūsu mīļais taču nav blakus un neatbalsta! Bet, ja viņš paliek blakus, tad pār viņu līst negaisa mākoņa lietus pat, ja viņš neko sliktu nav darījis. Viņš vienkārši ir kļuvis par tavu emociju izlādes objektu.

Mums, sievietēm, reizēm ir nepieciešams apstāties, nomierināties un iemācīties sevi atjaunot (restartēt kā datorprogrammu). Es to daru regulāri. Esmu atradusi savas metodes, ar kuru palīdzību līdzsvarot garastāvokļa svārstības. Protams, absolūti atbrīvoties no negatīviem emociju uzplūdiem nav iespējams vai, ja ir, tad vienīgi svētajiem. Toties ir iespējams negatīvās emocijas savā dzīvē mazināt. Tad, kad tās rodas, tad identificēt, apturēt un ievirzīt enerģiju pozitīvā gultnē. Ja salīdzinu sevi tagad ar sevi pirms desmit gadiem, tad es jūtos daudz harmoniskāka un piepildītāka. Es labprāt tev izstāstīšu par to, ko esmu apguvusi šo gadu laikā, un kas ir nācis par labu manai iekšējai sievišķības un harmonijas sajūtai.

Mūsu rūpēšanās par visu un visiem diez vai beigsies. Tam nav arī jābeidzas, vienīgi tik bieži mēs pārvērtējam savus resursus un neieklausāmies ķermeņa signālos. Ja turpinām rosīties vairāk kā vajadzīgs, vienā brīdī esam pārpildījušas savu raižu trauku pāri malām un tad labāk, lai apkārtējie piesargās…

Šajā reizē runāsim par savu sievišķības skaistuma avotu, sievietes veselības pamatakmeņiem un emociju stabilizēšanu. Seminārs notiks  Pavasara studijas saules pielietajās telpās Pērnavas ielā 19-315.

Patiesas sievišķības cikla seminārus var apmeklēt arī atsevišķos datumos, jo katra no tēmām ir apskatāma neatkarīgi no citām, taču no sirds rekomendēju apgūt visas šī cikla piecas tēmas. Uz semināriem var nākt arī jauktā secībā. Tu būsi ieguvēja jebkurā gadījumā!

Uz tikšanos! :)

Edīte


Lektore: Edīte Strautiņa

Vairāk par lektori uzzināsi: ŠEIT

Visa informācija par semināru ciklu: ŠEIT

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie ieejas jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Dalības maksa: 25,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: pa tālruni 29100714 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

Atbildēt