Grozs

Ineses raksti

Labā garastāvokļa maratons

autors: INESE

Vakar vebinārā izsludinājām “Laba garastāvokļa maratonu”, kur apņēmāmies sekot līdzi un pie vajadzības izmainīt savu noskaņojumu uz brīnišķīgu 21, 28 dienas vai pat līdz Jāņiem.

Ir tikai pirmās dienas pusdienlaiks un Tu pat nevari iedomāties, cik reižu man bija sevi jāpamaina atpakaļ. Izrādās, ka pati nemanot, ļoti bieži apskaišos vai iekšēji saīgņojos. Un tas interesantākais, ka tiešām to nebūtu manījusi, ja vien ne šāda apņemšanās.

Nu un smieklīgākais, ka tie visi tiešām ir nieki. Ieeju virtuvē, bet tur bērns ņēmis putru no katla, un, protams, ka visa plīts notašķīta. Katrreiz var pabrīnīties kāpēc nevar nokopt, vai kāpēc nevarētu rūpīgāk ielikt, bet nē…nesanāk. Un tad nu pilnīgi jūtu kā tas cepiens nāk, un es to burtiski kušinu. Galu galā – nu cik tas ilgi man tas prasīja, noslaucīt un nomazgāt to plīti. 2 minūtes.

Pēc brītiņa, iekuru kamīnu, bet tas man kā uz pasūtījumu sāk dūmot. Nu…atkal jau – kas tur būtu traks, takš ielaiž aizdegtu papīru skurstenī un viss pāriet, bet….dusmu kamols jau klāt.

Nu un kronis visam bija, ka uzrakstu tiešām pagaru atbildi uz jautājumu mājas lapā, bet izrādās, ka pa to laiku atslēdzies internets, ko nepamanu, protams, neiekopēju, un kamēr es nospiežu palaist – tas pazūd. Nu tad riktīgi,riktīgi dabūju piestrādāt, lai pasmaidītu un uzņemtu to ar humoru.

Vārdu sakot, ja vien nebūtu šī vakardienas vienošanās, tad trīs reizes būtu tikusi pie cepiena, pati to pat nepamanot.

Protams, viela pārdomām.

Un krietns lauciņš, ko savā dzīvē sakārtot.

Kamēr vien neiemācīsimies tiešām gaiši un mīļuma pilni domāt, tikmēr diendienā paši ķellējam savu enerģiju un nesaprotam, kāpēc neiet tas, kas neiet, vai nenotiek tas, ko gribam.

Tas ir kas līdzīgs, kā uzvilkt baltu kreklu un žigli tam uzmest virsū kādu pļeku. Turpināt nelikties ne zinis, un pēc brītiņ uzmest nākošo.

Starp citu, par traipiem uz drēbēm mēs uztraucamies vairāk, kā par netīrām domām, vai tā nav?

Un varbūt, ka tas ir tādēļ, ka mēs neredzam to skādi, ko paši sev nodarām ar domām. Un varbūt tas ir tādēļ, ka momentā tas neizpaužas un tur līdz graujošiem notikumiem mūsu dzīvē ir vēl jāpagaida. Bet varbūt tas ir tādēļ, ka vienkārši neesam pieraduši sekot līdzi savām domām un attieksmei.

Nu vārdu sakot, es esmu sākusi.

Jācer, ka tikai tas sākums tas grūtākais un pēc tam viss aizies veiksmīgi iestumts.

Šo Tev gribēju uzrakstīt tikai tādēļ, ka varbūt arī Tu gribi piedalīties mūsu “Laba garstāvokļa maratonā”.

Kā stiprinājumu varam piedāvāt mūsu bezmaksas semināru Pavasara studijā piektdien, kuru vadīs brīnišķīgā Jolanta Sadoviča. Mēs tur būsim. Labs garastāvoklis tur ir garantēts. Vairāk par piektdienas pasākumu vari lasīt http://pavasarastudija.lv/2016/05/13/2658/

Ar mīļumu, Inese

 

Atbildēt