DSC_0844
Jauno lektoru kurss

Dalībnieču atsauksmes par Jauno lektoru skolu

autors: SANTA ARĀJA

Lūk, dalībnieču atsauksmes par vērtīgo, ko guvušas PS lektoru skolā:

Braucu mājās ar tādu milzīgu devu mīlestības, pozitīvisma un labsajūtas, ka nevaru vien beigt pateikties Dievam par šo iespēju būt ar jums kopā, izbaudīt šo laiku un sasmelties gudrības un dzīves vieduma pārpārēm!

Inese, es šodien sapratu, cik absolūti fantastisks formāts ir Tava lektoru skolai – Tu vienkārši radi mums platformu, kur augt un pašām atrast savu ceļu, kā un ko nodot tālāk. Nav nekādu rāmju un noteikumu, Tu pieņem to, kas mēs esam, un ļauj mums augt… kā puķēm… un tas tik ļoti atbrīvo radošo potenciālu. Tieši tas ir vissvarīgākais, ka mēs varam atraisīt savu individualitāti un audzēt savu kvalitāti mīlošā un pieņemošā vidē.

Meitenes, cik forši sajust to spēku, dziļumu un sievišķību, kas ir jūsos!!!” (Vineta)

 

Jūs katra esat unikāla vērtība, neatkārtojama Puķe. Paldies, ka varēju uzziedēt starp Jums! Man šis kopā būšanas laiks ļāva piedzīvot un izdzīvot sevis atklāšanas brīdi, deva iedvesmu un pārliecību, ka es arī kaut ko varu. Šai skaistajā, krāsainajā Puķu pļavā es atkal atradu sevi, atguvos, paldies Jums visām par to! Pirms pieteikšanās lektoru kursam es biju dziļi sevi pazaudējusi, es jutos apspiesta, saspiesta, “iespundēta puslitra burciņā”… Bet tagad, meitenes, es atkal ziedu, ziedu, ziedu, es ziedu kā Puķe! Starp Jums jau nemaz nevarētu neziedēt… Paldies!” (Una)

 

Šis jauno lektoru kurss taču ir kas tāds, kas vienmēr būs mūsos. Mēs varam nopirkt jaunu šampūnu, jaunu kleitu, jaunu veļasmašīnu, un, protams, priecāties arī par to, bet ar laiku šampūnu izlietosim, kleitu nonēsāsim, veļasmašīna arī nokalpos, un ko pēc tam?!… Kas izlietots, nonēsāts un nokalpojis savu laiku, ies tālāk savu ceļu, un mums paliks atmiņā tikai tas, ka šīs lietas mums piederēja, mēs tās reiz lietojām, un kā jutāmies ar šīm lietām, un varbūt, ja vēlēsimies, mēs veikalā nopirksim atkal tieši tādu pašu jaunu preci, vai kaut ko līdzīgu, bet pieredzi, ko mēs iegūstam – tieši tādā pašā sastāvā un tādā pašā kvalitātē mēs otrreiz nenopirksim. Šī pieredze, atmiņas un ieguvumi jauno lektoru kursā ir mūsu sirdī, dvēselē un garā paliekoši. Mēs vienmēr varam pasmelties no savas pieredzes, un šajā kursā mēs to lieliski arī parādījām. Un tagad mums ir atkal jauna pieredze. No pieredzes uz pieredzi!

Papildus par ieguvumiem šajā jauno lektoru kursā un mūsu visu kopā būšanā – es iemācījos vairāk ieklausīties sevī, es pārvarēju bailes no Nezināmā un bailes no Bailēm, es sapratu daudz nozīmīga savās attiecībās un ikdienā, es iepazinu lieliskas, talantīgas un Sievišķīgas sievietes šajā kursā, es sapratu, ka ikviena no mums var kļūt Laimīga un piepildīta, ja pati to vēlas un sāk sevi mīlēt, es iepazinu dažādus semināru vadīšanas stilus, es ieguvu daudz jaunu ideju un patiesi iedvesmojos no Jums visām, Meitenes! :) Un, Meitenes, zināt kas vēl, es patiesi uzlaboju savu Imunitāti!

Es varētu rakstīt vēl daudz un dikti, jo ieguvumu ir patiesi daudz un tos tikai tagad tā pa īstam sāku apjaust. Tagad sāk rasties secinājumi, izkristalizējas dažādas atklāsmes. Manuprāt, šāda kopā nākšana ir tik jaudīga, ka palīdz atvērties mums gan kā sievietēm, gan kā lektorēm, vienai otru atbalstot un uzmundrinot, gan arī palīdz atvērties mūsu enerģētiskajiem centriem, mūsu enerģētiskajām Saulēm. Tas ir kā iedvesmas un jaunas pieredzes avots, kas palīdz, manuprāt, katrai priekš sevis vairāk saprast, ko es zinu, ko es spēju, ko vēlos un tai pašā laikā, pie kā vēl jāpiestrādā, kas jāpapildina. Tieši caur iespēju runāt un uzstāties, un paskatīties uz sevi no malas, es sāku saskatīt sevi, pieņemt sevi un iemīlēt sevi. Es ieraudzīju pati sevi citā gaismā, es ieraudzīju jomas, kas nav tik ļoti manas, bet tik lieliski piedien citiem, un ieraudzīju ceļus, kas tuvāki man un ko varētu vairāk izkopt. Pateicoties Jums visām, es ieraudzīju, ka dzīvot var arī citādāk un ka Laime patiesībā nav jāmeklē nekur citur, kā vien pašām sevī! Reizēm pietiek ar veldzējošu rīta dušu, lai diena iegrieztos saulaināka, reizēm ar siltu tēju, kūkas gabaliņu, reizēm ar saulainu smaidu un mīļu vārdu! Katrai no mums tas var būt kaut kas savs, kas vienam – pavisam maziņš, otram var būt kā vesela dārgumu lāde. Meitenes, lai Jums visām, ikkatrai ir sava Pērle, kas ikdienā Jūs padara patiesi LAIMĪGAS!” (Ieva)

 

Man kā reiz tieši šī pēdējā svētdiena “iestādīja galvā” lielāku pārliecību par sevi. Līdz šim likās, ka neesmu pietiekami sievišķīga, maiga un “apgarota” (manā prātā bija iesēdusies doma, ka tieši tādai ir jābūt lektorei). Tāpat arī nedaudz šaubījos par savu balsi, kas dažkārt mēdz būt diezgan skaļa un ne tā pati murrājošākā.

Un jāatzīst, ka Vineta mani kaut kā pavilka ārā no prāta uzliktajiem rāmjiem. Nav taču man nekas jākopē. Tā vietā, lai mākslīgi radītu sevi par tādu lektori, kādu biju iedomājusies, es varu izvēlēties izkopt savu individuālo un personībai atbilstošo stilu. Kā jau pirmajā tikšanās reizē minēju, man patīk tā paskarbāk (ka iebliež un liek aizdomāties), turklāt izmantot jokus un pasmieties arī par sevi.” (Sigita)

 

Pirms nācu uz lektoru skolu, domāju, ka nekas daudz man nebūs jāmācās, jo daudz esmu sevi trenējusi uzstāties. Tagad esmu sapratusi, ka biju redzējusi tikai aisberga augšējo daļu, jo zem lektorēšanas slēpjas ļoti daudz zināšanas, prasmes un pieredze šajā jomā. Godīgi sakot, es no šī kursa ieguvu daudz vairāk, nekā biju gaidījusi. Inese deva lielisku iespēju palūkoties lektorēšanas aizkulisēs, kas man bija jauns atklājums. Mēs visas kopīgi augām brīnišķīgā un motivējošā vidē nepiespiestā gaisotnē. Tieši tas mūsu nodarbības padarīja dikti radošas.

Lektoru skola man ir devusi patīkamas sajūtas, iespēju pilnveidot sevi un, protams, iespēju iepazīt brīnišķīgus cilvēkus. Es mīlu krāt cilvēku pieredzes stāstus, ar kuriem papildināju savu zināšanu bibliotēku arī šajā kursā.

Lektoru skola dod ne tikai iespēju iemācīties vadīt seminārus un prezentēt sevi, bet tā izmaina dzīvi. Kļūstot par lektoru, Tu kļūsti par citu cilvēku iedvesmotāju un padomdevēju.” (Madara)

 

Man šī ir iedrošinājuma un savas pašapziņas celšanas pieredze. Iespēja dalīties zināšanās un ar lielu, lielu interesi klausīties, klausīties, klausīties pārējo lektorīšu pieredzes stāstus.
Būt par vienu no sievišķīgās enerģijas virpuļa dalībniecēm.
Būt par vienu no puķēm skaistā ziedu pušķī.
Iegūta ticība un pārliecība – es arī varu!
Sirsnīgs PALDIES ikvienai no Jums! Brīnišķīga pieredzes skola!  Kaut visas šīs dzīves mācības būtu tik vieglas, tik pacilājošas un mīļuma pilnas!” (Mairita)

 

Ai, Meitenes! Jaunais lektoru kurss!!! Mēs, izlaiduma meitenes, vēl esam uz skaistā viļņa un e- pastos sarakste turpinās. Manī vēl viss tas labais pat nav noformulējies un salicies pa plauktiņiem. Jo ieguvumu bija tik daudz, ļoti daudz. Bet pats galvenais no visiem ir tas, ka šajās nodarbībās mēs mācāmies dot, dalīties ar savu iekšējo sievišķīgo būtību. Jo, tieši atdodot, sieviete sapildās ar sievišķīgo enerģiju. Tas ir kā pateikties pasaulei par visu labo, ko tā tev ir devusi, un ar katru dienu tu pasaulei uzsmaidi arvien vairāk. Un vēl mēs samācījāmies uzticēties sev tādām, kādas mēs esam. Mīlēt un priecāties par to dabisko, kas mūsos visās ir. Meitenes atvērās kā skaisti pavasara ziedi.” (Jolanta)

Atbildēt