bigstock-Growing-With-Teamwork-4188106 (1)
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Jauna grupa jauno lektoru skolā

autors: INESE

Tas ir kaut kas apbrīnojams, kā dzīve pati mani vada un iegroza.

Bija laiks, kad biju nolēmusi lektorus vairs nesagatavot un kaut kā šo kursu un projektu uzskatīju par beigušos, ar domu, ka jāiet tālāk. Un tad pagājušā gada rudenī tas atsākās, šogad turpinās un tas ir ieguvis tādas aprises un tādu jaudu, ka tagad vairs neuzdrošinos Debesīm pateikt nē. Acīmredzot, tam ir kāda pilnīgi cita vērtība, nekā to savā prātā biju izdomājusi.

Un var jau būt, ka tas ir Laimes terapijas kursa nākamais līmenis, kā saka Jolanta. Un var jau būt, ka tas ir “Sevis pasniegšanas kurss” kā runājām ar Santu. Bet var būt, ka tas tomēr ir tieši jauno lektorus kurss, kurā izaugs lektori, kas Pavasara studijā vadīs nodarbības.

Lai nu kā – tā ir milzīga enerģijas jaudas atvēršana, kura viennozīmīgi pēc tam ir jāliek lietā.

Reiz pēc kārtējā Jauno lektoru kursa izlaiduma braucu mājās, visu ceļu turēdama kāju uz bremzi, lai neaizlidotu (un galu galā, lai mani policija nenoštrāfētu). Kā tik paskatos uz spidometru – pāri simtam. Jābremzē :))

Jutos TIK pacilāta un TIK piepildīta, TIK gandarīta un TIK laimīga, ka secināju – jā, tas ir to vērts, lai darītu to atkal.

Un tas vēstuļu un pateicību birums, kas pienāca vēl turpmākās dienas, mani reāli turpina celt spārnos.

Ieklikšķināšu tikai dažus no pateicības un iespaidu vēstuļu izvilkumiem, ko saņēmu iepriekšējās dienās:

  • Braucu mājās ar tādu milzīgu devu mīlestības, pozitīvisma un labsajūtas, ka nevaru vien beigt pateikties Dievam par šo iespēju būt ar jums kopā, izbaudīt šo laiku un sasmelties gudrības un dzīves vieduma pārpārēm!
  • Es iemācījos vairāk ieklausīties sevī, es pārvarēju bailes no Nezināmā un bailes no Bailēm, es sapratu daudz nozīmīga savās attiecībās un ikdienā, es iepazinu lieliskas, talantīgas un Sievišķīgas sievietes šajā kursā, es sapratu, ka ikviena no mums var kļūt Laimīga un piepildīta.
  • Šis jauno lektoru kurss taču ir kas tāds, kas vienmēr būs mūsos….. Šī pieredze, atmiņas un ieguvumi jauno lektoru kursā ir mūsu sirdī, dvēselē un garā paliekoši.
  • Man šis kopā būšanas laiks ļāva piedzīvot un izdzīvot sevis atklāšanas brīdi, deva iedvesmu un pārliecību, ka es arī kaut ko varu.
  • Inese, es šodien sapratu, cik absolūti fantastisks formāts ir Tava lektoru skolai – Tu vienkārši radi mums platformu, kur augt un pašām atrast savu ceļu, kā un ko nodot tālāk.

Un šis Vinetas rakstītais pēdējais teikums ir tieši tas, ko es pati vienmēr esmu visvairāk gribējusi – lai Pavasara studija ir kā platforma, kur sievietēm satikties, uzplaukt, atvērties, atrast sevi, iepazīt citas.

Uz jauno kursu es aicinu tās meitenes un sievietes, kuras jūtas ļoti, ļoti sapildījušās un ir tā sajūta, ka gribās to visu dot tālāk. Un vienalga vai tās ir zināšanas, mīļumpilna enerģija, konkrētas atziņas vai pat konkrēta joma, ar kuru gribi dalīties. Galvenais, ka jūti – gadiem ir krāts, nu jādod tālāk.

Jo šai kursā mēs mācāmies tieši to, kā dot.

Tās būs 5 tikšanās reizes, kurās būt katrā reizē sava tēma:

  • Visuma likumi un pamatprincipi, kas ietekmē mūsu dzīvi (neatkarīgi vai tos zinām vai nē)
  • Laimes terapija (laba enerģētika, lai būtu laba veselība, prieks, laime, turība un pārpilnība)
  • Sievišķības skola (kā audzēt savu sievišķību un atpazīt, kad eju pret savu būtību); Sievišķība un vīrišķība (Iņ un Jan – ar ko atšķiras un kā harmoniski mijiedarboties)
  • Čakru enerģijas diagnosticēšana un līdzsvarošana
  • Jauno lektoru uzstāšanās maratona diena un Izlaidums

Nodarbības notiek no 11.00-17.00 ar pusstundas pārtraukumu pusdienām. Adrese: Pērnavas iela 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un Tev atvērs durvis). Dalības maksa: EUR 60,00 par 1 nodarbību.

Ja vēlies pieteikties, lūdzu raksti man personīgi uz: konsultacijas.pluss@inbox.lv

Grupā varēs pieteikties līdz 8 dalībniekiem.

Ar mīļiem sveicieniem, Inese

 

Atbildēt