image Rose 0524_0170
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Par Sievišķības skolu

autors: EDĪTE STRAUTIŅA

Šodien ir TĀ diena! Diena, kurā esmu pieņēmusi lēmumu ienest jaunas vēsmas savā dzīvē. Diena, kuras datumu savā dienasgrāmatā atzīmēju ar spilgti oranžā krāsā un blakus ielīmēju attēlu ar saules pielietu krāšņu, saldeni smaržīgu rožu dārzu. Jā, es esmu atsākusi rakstīt dienasgrāmatu. Katru dienu, dzerot vakara tēju, tajā pierakstu savus laimes mirkļus. Ir dienas, kurās, šķiet, nav, ko pieminēt, bet tās dienas ir īpašas ar to, ka pateicībā novērtēju arī tās pamatlietas, kuras man ir dotas. Un ir dienas, kā šī, kurās pie manis atlido iedvesma, un es izveidoju sev jaunu vīziju, uz kuru tiekties, kuru piepildīt. Es to pierakstu vai attēloju, uz mirkli pasapņoju un atlaižu. Jāatzīst, ka šādi atnākušas vīzijas īstenojas gandrīz pašas no sevis, pareizāk būtu atzīt, ka tās ir kā saruna ar Dievu – klusa vēlme un vēlāk – tās piepildījums!

Vienā no šādiem vakariem sapratu, cik ļoti manu dzīvi ir izmainījusi dalība Pavasara studijas dzīvē. Cik daudz gandarījuma un prieka ir nācis tieši no studijas! Kopš vadu Sievišķības skolas seminārus, redzu meitenes un sievietes, kuras atplaukst un gūst iedvesmu mainīt savu dzīvi, kuras gūst idejas, kā novērtēt un pilnveidot savu sievišķību, kā būt pašapzinīgām savā sievietes dziļākajā būtībā.

Es jūtu, ka šādi semināri sievietēm ir vajadzīgi ne tikai, lai apkopotu zināšanas par savu enerģiju, attiecību veidošanu, arī ne vien pašapziņas vairošanai, veselības uzturēšanai, bet, pats galvenais, lai sievietes patiesi sāktu apzināties, cik ļoti sievišķā enerģija ir nepieciešama mūsu vīriešiem, mūsu bērniem un, cik ārkārtīgi svarīgi ir to vairot visas pasaules līdzsvaram.

Vai arī Tu vēlies kopā ar mani un citām meitenēm apgūt Sievišķības skolas noslēpumus? Par  semināru ciklu lasi ŠEIT.


Lektore: Edīte Strautiņa

Vairāk par lektori uzzināsi: ŠEIT

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35”un lektore atvērs durvis) no plkst. 11:00-13:30.

Dalības maksa: 25,00 EUR (t.sk. PVN) par 1 semināru

Pieteikšanās: pa tālruni 283611004 vai e-pastā pavasarastudija@gmail.com (Santa)

Atbildēt