61078966
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Kā atrast savu dzīves nodarbošanos? Seminārs 3. novembrī

autors: INESE

Man pa šiem gadiem ir bijušas tik ļoti daudz meitenes un sievietes, kas jautā – nu kā atrast to savu dzīves nodarbošanos. Kā saprast, kas man der, kas nē. Kas patiks, kas nepatiks. Ar ko varēs nopelnīt, ar ko nē.

Mana pārliecība ir, ka mums katram patiešām ir tāda mūsu dzīves misija jeb joma, kurā mums viss ļoti padodas un dabiski veicas. Kad biju pie savas kolēģes Vitas uz transformācijas numeroloģiju, kā arī iepriekš uz astroloģijas konsultāciju, man teica, ka es savu potenciālu izmantoju pa visiem 100. Ka tā mana joma ir tik ļoti man atbilstoša, ka viss- kā es esmu radīta ietilpst tajā, ko daru.

Un tad, ja šitā sakrīt –tad panākumi nāk viegli, naudiņa nāk viegli, ikdiena ir viegla un idejas kā no pārpilnības raga.

Kur to ņemt?

Nu man pa šiem gadiem ir izstrādāta programma, kas palīdz uz katru no mums paskatīties “no malas” un saskatīt tos savus plusus. Tos talantus un rakstura īpašības, kas spraugtin spraucas ārā, lai to izmantotu.

Dažreiz es pilnīgi varu nobrīnīties, kā cilvēks ar varu iet sev nepareizā virzienā. Viņam ir grūti, nekas nesanāk un nepatīk, bet viņš tik cīnās un cīnās. Un tad tiešām gribas pateikt – klau, vai negribi apstāties, apskatīties uz sevi no malas un sākt no citas puses?

Es pati tā izdarīju. Es arī pirms tam cīnījos ministrijā un starptautiskā organizācijā. Man likās, ka man vienkārši ir vēl vairāk jācenšas, vēl vairāk “jāiespringst” un kaut kā jātiek līmenī, lai beidzot tas iepatiktos un sanāktu. Un izrādījās, ka nē – ka man vajadzēja no turienes aiziet, lai dzīve iegrieztos fortūnas ritenī, kurā es kļuvu laimīga un veiksmīga.

Ceturtdien nodarbībā “Misija, darba vai bizness”  – meklēsim un atradīsim katram šo jomu, ar kuru nodarboties ir visveiksmīgāk un harmoniskāk un parunāsim, kā to savu ideju palaist pasaulē.

Vairāk info: ŠEIT

Ar mīļumu, Inese


Lektore: INESE

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 3. novembris no plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com

 

Atbildēt