Cha-Rainbow-Night-min-1180x435
Čakru enerģijas līdzsvarošana

Īstais laiks, lai sāktu ko jaunu!

Vai esi dzirdējusi, ka tieši tagad ir īstais laiks, lai sāktu ko jaunu? Tā patiesi ir! Tāpēc šis ‘’Čakru enerģijas līdzsvarošanas’’ kurss būs pavisam īpašs!

Pārmaiņas nāk jau kādu laiku, bet tieši tagad ir brīdis, kad lietas sāk notikt. To dzirdam no draudzenēm, no dziedniekiem, raidījumos un tramvajā. To redzam savā dzīvē, ap sevi un pasaules notikumos. Kādam kļūst arvien grūtāk, kas var būt kā zemākais punkts pirms jaunā un skaistā. Kādam lietas strauji vai lēnāk ir sākušas jau tagad virzīties augšup un kļūst labāk. Kaut kur risinās notikumi, kas pārsteidz visus un vēsta par pārmaiņām. Visur kaut kas kustas..

Un lai arī nāk ziema, mēs visi mostamies un pārmaiņas top.

Vai pirms dodies ārā no mājas, paskaties spogulī? Bet, kad dodies tālāk uz ilgāku laiku? Tad droši vien paskaties vai logi aizvērti, trauki nav palikuši uz galda vai viss tiek atstāts kārtībā. Nu lūk, tad ‘’Čakru enerģijas līdzsvarošanas’’ kurss tēlaini izsakoties ir kā ‘’izstaigāt visas istabas pirms doties prom tālākā ceļojumā’’. Kas tāds, ko paveikt un piedzīvot pirms doties plaukstošās pārmaiņās.

Šis nodarbību cikls sastāv no 8 semināriem, kuros notiek praktiska darbošanās. Tiek runāts, stāstīts, uzklausīts, tiek risināts un darīts. Nodarbībās nobirst liekās asaras un skan dzidri smiekli, tiek apgūti vērtīgi vingrinājumi un piedzīvotas dziedinošas meditācijas, ir daudz aktīvu un pilnīgi paveicamu uzdevumu un protams, tiek ēsti saldumi un baudīts liels, liels mīļums.

Pirmajā seminārā tiek noteikts katra grupas dalībnieka enerģētisko centru līdzsvara stāvoklis, lai tālākais darbs būtu maksimāli produktīvs. Visas nodarbības tiek veltītas secīgi katrai no čakrām, tajās tiek risināti būtiski jautājumi un veikti rituāli un uzdevumi, atbilstoši konkrētajam enerģijas centram. Katra tikšanās ir īpaša, un ikvienam ir iespēja darboties un visu paveikt.

Un Tevī jau iekšā ir tā gatavība doties uz priekšu, bet vēl jāpāriet visam pāri un tad izrādās, ka ‘’šis tas palicis uz plīts, lampiņas nav izslēgtas un logs palicis vaļā’’..bet nodarbībās Tu to ne tikai ieraugi, bet arī saproti ko ar to iesākt.

Vienmēr jārīkojas šeit un tagad, tomēr daudz vieglāk, ja arī daba, Visums un par mums daudz lielāki spēki ir ar mums. Tas ir kā peldēties strautā un ļauties, lai tas Tevi nes, bet Tu, viegli tam ļaujies. Esmu pati izgājusi semināru ‘’Čakru enerģijas līdzsvarošanas’’ ciklu un no sirds iesaku šo kursu! Tas manī ir izdziedējis un atmodinājis daudz laba, un to pašu varu teikt par meitenēm, ar kurām kopā šo kursu izgājām!

Lai arī Tev izdodas!

Ar mīļiem sveicieniem,

Arta

 

Atbildēt