Cart

Ineses raksti

VEBINĀRS – ”Kad stārķis kavējas..”

Autors: Inese Prisjolkova

Čakru kursa pirmajā tikšanās reizē aizrunājāmies, cik ļoti daudz šobrīd ir paziņu, draudzeņu, ģimeņu, kas netiek pie bērniņiem. Un kaut kā savilkām to kopām ar čakru enerģiju, ka tas tiešām ir tādēļ, ka dzīve kļūst arvien ātrāka, arvien teorētiskāka, arvien virtuālāka un arvien biežāk cilvēkiem nav sazemējuma un spēka trīs apakšējās čakrās.

Vēl vakar es to tā neaptvēru, šo kopsakarību. Bet šodien man ir jāsaka – jā. Jā!!! Tiešām tā ir! Tas ir tādēļ, ka ir šī atrautība no praktiskās reālās pasaules. Ka ir atrautība no šeit un tagad mirkļa. Ka ir atrautība no senču tradīcijām un senču spēka. Ka ir atrautība no ģimenes. Ka vispār negribās izveidot ģimenes, bet bieži vien tās ir kopdzīves. Bāc!!!! Jāaa. Tas viss, kas notiek mūsu sabiedrībā šobrīd ir dēļ tā, ka nav šī sazemējuma. Un ar katru gadu jo vairāk nav jeb jo mazāk ir.

Un varbūt tādēļ, ka šī tēma ir “mana mūža tēma”, kuru Paldies Dievam man izdevās sakārtot līdz ar dēla piedzimšanu. Bet varbūt arī tādēļ, ka ļoti bieži dzirdu lūgumus runāt par šo “stārķa” problēmu vēl un vēl – es esmu saņēmusi drosmi to novadīt vebinārā.

Kāpēc drosmi?

Jo seminārā es visus redzu, kas mani klausās. Es varu sekot līdzi konkrētām emocijām. Es redzu vai kāds ļoti raud, vai kāds cits ir ar kamolu kaklā. Vai kādam citam šī vispār nemaz nav problēma, bet tikai ziņkāre. Vēl kādam citam šis temats ir tik jēls, ka par to pat nevar ne runāt, ne domāt. Es to redzu acīs, sejās, ķermeņos. Protams, vebinārā es šo visu neredzu un tieši tādēļ par tik jūtīgu tēmu runāt bez šī acu kontakta nav viegli. Es tam mēģinu saņemties jau visu gadu. Bet tā kā gads tūlīt beigsies un nu vairs nav kur atlikt, tad 12.decembrī esam izsludinājuši vebināra tēmu “Kad stārķis kavējas”, kurā runāsim par to, kādēļ nepiesakās bērniņi. Kādēļ nevar palikt stāvoklī. Kas mūsu domāšanā, attieksmē, enerģētikā varētu būt tas traucējošais.

Es pati šo tēmu esmu izpētījusi līdz kaulam. Un ne tikai teorētiski, bet pilnīgi katru jaunu lietu, kas man likās vērtīga, esmu pielietojusi, izmēģinājusi, darījusi un cerējusi, ka tas man noteikti palīdzēs. Brīžiem mana ticība līdzinājās “neiespējamai misijai”. Tie cilvēki, kas šai manā ceļā bija kopā ar mani jau no paša sākuma, savā ticībā atbira viens pēc otra. Un es viņus nevainoju. Ar katru gadu ejot tālāk, tas viss likās neiespējamāk. Par mani vairāk ticēja tikai mans vīrs. Domāju, ka tas bija ar Dieva ziņu, jo mani spēka bija tuvu izsīkumam.

Tagad, kad mūsu dēliņš drīz svinēs savu pirmā gadiņa jubileju, atskatoties viss liekas tik vienkārši, tik pašsaprotami, nu kā saka “katram ir savs ceļš” un tas bija manējais. Toreiz likās, ka eju Golgāta ceļu.

Un kad tagad satieku meitenes un sievietes, kas iet tam cauri, varu tikai cieņā “noņemt cepuri”. Es zinu kā tas ir. Kad apkārtējie vienā balsī sauc – nu tev taču nekas nekait, samierinies. Ka ir taču cilvēki, kas laimīgi dzīvo bez bērniem. Ir taču labi. Mīli māsas vai brāļa bērnus.

Un tu jau mīli. Tu jau tēlo, ka saņemies. Un pēc būtības pat saņemies. Tikai iekšā ir izžuvusi serde, kas grauž un traucē, jo kaut kas no tavas īstās dzīves nav piepildīts.

Vārdu sakot – ar šo es gribu teikt, ka ļoti saprotu. Ļoti, ļoti, ļoti dziļi saprotu katru, kam šī ir problēma. Un tieši tādēļ runāšu par šo tēmu ar dziļu pietāti un cik var empātiski un jutīgi.

Un ja Tev ir šī problēma, bet Tu baidies atzīties pat sev. Un ja Tu nesaproti kā lai atnāc uz šādu nodarbību, tad tieši Tev der šis vebināru formāts, kurā esam katra savā mājā, viena otru neredzam, un pat ja gribam, varam pieslēgties ar izdomātu vārdu, lai neviens pat nenojauš ka tā esi Tu.

Bet tas, ko gribu teikt – ka nekustināt šo jomu nevar. Jo ja nekustināsi, nekas tā arī nebūs. Zem guloša akmens ūdens neplūst. Ir jākustas. Ir jādara. Pilīti pa pilienam, solīti pa solītim.

Nu vārdu sakot – ja Tev tas ir aktuāli, tad 12.decembrī tiekamies šai atsevišķā vebinārā tieši par bērniņu kavēšanās tēmu “Kad stārķis kavējas”.

Un ja vēlies diagnosticēt visas čakras un iziet praktisko vebināru kursu, tad tiekamies jau šo piektdien – 25.novembrī vebinārā “Čakru enerģijas diagnosticēšana” (ar ieraksta noskatīšanās iespēju arī 26., 27. un 28. novembrī) un pēc tam ik pa divām nedēļām šo kursu turpināsim dziedinot un līdzsvarojot katru čakru.

Vairāk par vebināriem: ŠEIT

Savukārt, ja čakru kursu vēlies iziet pie mums klātienē, tad tagad jauni sākumi ir Kurzemes pusē Saldū 4.decembrī, Vidzemes pusē Cēsīs 3 decembrī, un Rīgā 7.decembrī.

Vairāk par kursu  “Čakru enerģijas diagnosticēšana”: ŠEIT
Ar mīļumu, Inese

12. decembrī VEBINĀRS ”Kad stārķis kavējas..”

Lektore: Inese Prisjolkova

Norises laiks: 20:00 – 21:30

Dalības maksa par 1 vebināru: 10.00 euro (t.sk. pvn)

Pieteikšanās un jautājumi: ineses.vebinari@gmail.com vai 29431408

Leave a Reply