Grozs

Iedvesmas maratons

IEDVESMAS MARATONS ir atklāts!

Kas ir Tava Iedvesma? Vai Tava dzīve Tevi iedvesmo no rītiem celties ar prieku un just kā enerģija virmo Tevī? Ir ļoti daudz stāstu, dzīvju un situāciju, kuras tādas nav. Un zini, kas lielākoties ir tām pamatā? Pašapziņas trūkums.

Šodien mēs izsludinām IEDVESMAS MARATONU, kurā aicinām piedalīties arī Tevi! Tēma ir ‘’Pašapziņa un nauda’’ un šis maratons ir saistīts ar mūsu februāra NOMETNES tādu pat tematiku, lai sāktu jau tagad runāt par to, kas ir svarīgs.

Kas Tev jādara, lai piedalītos maratonā?

Atsūti mums uz pavasarastudija@gmail.com savu stāstu ar motīvu ‘’Pašapziņa un nauda’’·

Tas var būt iedvesmojošs un priecīgs, tas var būt grūts un skumjš, tas var būt stipri nopietns un bez cerības, tas var būt jebkāds – Tavs stāsts.

Atsūti to mums ja tas nav tik priecīgs un meklē risinājumu, un mēs to pārvērtīsim iedvesmā! Tu saņemsi atbildes uz to, kas Tevi satrauc. Bet, ja tas jau ir pacilājošs, arī atsūti – mēs to izcelsim kā iedvesmojošu, un lai tas kalpo citiem spēka rašanai.

Katram stāstam Inese uzrakstīs savu komentāru, atbildi vai ierosmi un mēs to publicēsim Pavasara Studijas facebook lapā, kā arī īpašā sadaļā mūsu mājaslapā. Un kas svarīgi – Tu pati un citi ieraudzīs, ka Tavs stāsts var būt un ir iedvesmojošs!

Visiem stāstu autoriem, kas iesūtīs savus piedzīvojumus vai pārdzīvojumus, mēs uzdāvināsim nelielu atbalstu pievienoties mums nometnē un vēl kādu patīkamu pārsteiguma balvu 🙂 Bet pats galvenais, ko Tu iegūsi atsūtot mums savu stāstu būs tas, ka pateicoties Ineses komentāram Tu ieraudzīsi, ka arī Tavs stāsts ir vai var tapt iedvesmojošs un tas Tev un citiem dos patiesu spēku!!

Jautāsi, kā šis maratons ir saistīts ar NOMETNI? Tajā mēs runāsim un risināsim tieši visu, kas saistīts ar pašapziņu un naudu, bet galvenokārt ar pašapziņu. Jo nauda pati Tevi atrod un ‘’pievelkas’’ kad Tev ir veselīga pašapziņa. Kāpēc maratons? Tādēļ, ka bieži vien, lai kādu problēmu izceltu gaismā, tai jādod jauda, tāpat tagad, ar šo maratonu mēs līdz nometnei publicēsim iesūtītos stāstus ar Ineses atbildēm, lai šī tēma saņemtu spēku, uzmanību un sāktu risināties mums ikvienam.

Mēs, Pavasara Studijā esam pasludinājuši 2017. gadu par Pašapziņas gadu un lielākoties viss, kas pie mums notiks, būs ar to saistīts (jo nudien viss, arī attiecības, sadzīve un viss cits ir saistīts ar apzināšanos – gan sevis pašas apzināšanos, gan šī perioda vērtības apzināšanos ).

Stāstu apjoms vai formāts nav noteikts, arī tas, ko gribi pastāstīt nav regulēts – vari atsūtīt konkrētu problēmu, vari atsūtīt kādu pārdomu, piedzīvojumu vai ieskicēt visas dzīves vadošo noskaņu, bet galvenais, lai tas ir par tēmu ‘’Pašapziņa un nauda’’ vai ap to· Kā tas Tevi ietekmē? Kāda ir Tava pieredze? Ar kādām problēmām saskaries Tu šajos jautājumos un ko Tu gribētu atrisināt? Droši padalies, un protams, ja vēlies palikt anonīma, Tu vari to droši mums pateikt un tā būs, tikai dalies, lai vairojas iedvesma un pašapziņa gan Tev, gan citiem!

Stāstus gaidīsim līdz pat februārim. Patiesībā mēs tos gaidīsim vienmēr, jo ir svarīgi runāt, dalīties pieredzē un darīt dzīvi gaišāku. Bet tagad, neturi savu pieredzi zem pūra! 😉

Mēs sievietes bieži vien neapzināmies, cik svarīga ir tieši mūsu pašapziņa un kā tā ietekmē visu ap mums. Tieši mūsu pašapziņai jābūt spēcīgai un stiprai, jo sieviete iekšēji ir stipra, bet ārēji trausla, un tikai caur veselīgu savu šo patieso būtību var radīt pilnīgu laimi sev un citiem.

Jautājumi un stāstu iesūtīšana – pavasarastudija@gmail com vai zvanot 29100714 (Arta).

Atbildēt