Grozs

Iedvesmas maratons

IEDVESMAS MARATONS Lienes stāsts

‘’Dalīties un nepalikt bešā’’
‘’Es dzīvoju tālu ārpus Rīgas. Mēs bijām daudz bērni ģimenē un lielas ģimenes sajūta un dalīšanās man vienmēr bija tuva. Bet līdz ar visu to, esmu izaugusi un nemāku būt pati par sevi sev. Gribu dalīties un dot, bet vienmēr palieku pati bešā. Jā, tas prieks baigi uzpilda, bet tas nepabaro un neapģērbj jo šo došanas, es pat teiktu, visa atdošanas sindromu nevaru kontrolēt.

Es gribu būt dāsna un ne par to ir stāsts ka gribu pārtraukt citiem dot, bet gribu lai man ir ko dot.

Šis iekšējais cīniņš vienmēr noved pie pilnīga pašvērtības un pašcieņas trūkuma. Jo kad atdodu visu, palieku tukšā un jūtos kā niecība, bet kad atsakos dot (un protams pēc tam vienmēr tomēr iedodu) jūtos slikta, egoistiska.

Es ļoti gribētu iemācīties būt stipra un spēt pateikt nē, un piesaistīt savā dzīvē vairāk naudas un citu lietu, ar kurā varētu dalīties ar citiem! Tāpēc taču mēs dzīvojam, lai dotu, bet kā iedot sev vispirms?

Es daudz lasu un meklēju atbildes uz šo jautājumu, bet vienmēr uzrodas kāds, kam ko vajag un es apjēdzu ka neko man nav izdevies mainīt.

Es priecātos, ja zināto ar ko sākt. Ko mainīt. Kā nenodarīt citiem pāri atsakot. Un kā būt laimīgai, ar pašvērtību un naudu, neesot egoistei.

Pateicībā, Liene ‘’

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Ineses atbilde:

‘’Mīļā Liene!!!

Tavs stāsts ir tik ļoti iedvesmojošs. Tev ir ļoti laba sirds. Un devīgam cilvēkam iemācīties nopelnīt naudu ir daudz, daudz, daudz vienkāršāk kā skopam. Tādēļ – es Tevi savās domās apsveicu, jo Tev nav jāmācās devīgums (kas ir ļoti būtiska daļa naudas aprites plūsmā). Tev tas jau ir. Tagad Tev ir vien jāiemācās izmainīt savu attieksmi pašai pret savu turību, jeb bagātību.

Lai cilvēks kaut ko izmainītu savā dzīvē – viņam tas jāgrib. Viņam gara acīm jāredz to un pat jāizjūt tas, ko vēlas piedzīvot.

Un nu jautājums Tev – vai vari iedomāties sevi kā bagātu sievieti? Kā turīgu cilvēku, kuram ir pietiekoši daudz naudas?

Pamēģini kādu laiku dzīvot ar bagāta cilvēka skatījumu uz dzīvi. Pavēro – kā izturas bagāti cilvēki. Ar ko viņi atšķiras no citiem. Vai viņi ikdienā domā vai nedomā par naudu. Vai viņi ciena naudu?

Tev Tavā gadījumā vienkārši jāapzinās, ka esi visu bagātību vērta un vienīgais, kas pašlaik Tev neļauj nopelnīt daudz, ir prāts. Tavs prāts, jeb Tava attieksme. Tiklīdz to izmainīsi – būs gan pašapziņa, gan nauda.

10.janvārī mēs sāksim jaunu projektu “100 apņemšanās dienas”. Es Tevi labprāt aicinu piedalīties šai mūsu kustībā un izvēlēties apņemšanos “Būt bagātai”.
Un tad 100 dienas ar apziņu sevi un savu domāšanu vadīt tā, lai neļautu sev piezagties nevienai trūkumu raisošai domai.

Atceries – bagāta cilvēka domāšanai nav tieša sakara ar naudu kontā. Tev vienkārši ir jāiemācās domāt tā, ka Tev ir pietiekoši daudz naudas.

100 dienās mēs varam mainīt domāšanu, raksturu, paradumus…faktiski visu dzīvi un savu pasauli. Esi laipni aicināta to izdarīt kopā ar mums.

Ar mīļumu, Inese ‘’

 

Vairāk par IEDVESMAS MARATONU uzzini ŠEIT

Atbildēt