Grozs

Uncategorized

Jūsu atsauksmes mūs sasilda! Paldies, meitenes, no Sirds! :)

”Apdomājoties, kas tik vis labs ar mani ir noticis kopš satiku ”Pavasara studiju”, mani pārņēma un, joprojām savā varā tur, dziļa pateicības sajūta.Tamdēļ arī rakstu, savu pozitīvo stāstu, pateicību, vienkārši nespēju nerakstīt!

Mana tikšanās ar ”Pavasara studiju notika 2014. gada vasarā, tad, protams, man tas nešķita pozitīvs stāsts. Es uzmeklēju ”Pavasara studiju”, jo pa vecam dzīvot vairs nevarēju, bet kā savādāk dzīvot, nezināju. Es gāju klausīties ”Sievišķības skolu”. Tagad to atceroties man gribas smaidīt! Tik pārliecināta biju, ka visi citi ,bet es jau nu vismazāk, esmu vainīga pie situācijas, kas izveidojusies!

Tā pamazām,pa vienam solītim, otram, vēroju it kā situāciju no malas un sapratu,ka no ”sedliem jau esmu izkritusi tikai pavadu vēl neatlaižu”. It kā atlaidu, bet vēlreiz tomēr pamēģināju, ja nu…Bet tad dabūju ”spērienu” zem jostas vietas un viss! Šajā situācijā būtu bijis labi zināt, ka ”Visums ir labvēlīgs”!

Izrādās jau laiku iepriekš biju pieņēmusi darbā kundzi, kas man, izmisumā esošai, sniedza negaidītu atbalstu un uzmundrinājumu! Es piedzīvoju lielisku atbalstu no saviem brāļiem un vecākiem un pat no bērniem, cik lieliski meistari remontēja man dzīvoklīti, laipnie gāzes meistari un skursteņslauķis! Visums tiešām ir labvēlīgs! Un cik daudz visa kā jauna šajā ”izmisuma ” situācijā es apguvu piem., prasīt padomu, prasīt palīdzību, sievišķīgi ģērbties, kustēties nesteidzoties (jo tā vieglāk būt te un tagad), mīlēt sevi, paļauties!

Tagad no rītiem es mostos laimīga, es mīlu sevi, bet man dažkārt vēl jāatgādina sev, ka solījos par sevi rūpēties. Man ir darbs uz kuru dodos ar prieku, man ir burvīgs dzīvoklis un laimīgi, smaidīgi bērni. Un naudas visam pietiek! Jā, man pagaidām neizdodas izveidot romantiskas attiecības ar vīrieti, bet es pie tā piedomāju un ar maigumu sevi šķetinu, lai atrastu iemeslu. Tāpēc piedalīšos ”100 apņemšanās dienās”, lai, turpinātu audzēt savu sievišķīgo pašapziņas daļu un zinu, ka man izdosies, jo Visums ir labvēlīgs!

Apskauju visu ”Pavasara studiju” Inesi, Tomu, Santu, Vitu, Artu, Aiju arī manas semināru biedrenes Elitu, abas Ilzes, Artu, Astru, Maiju! Paldies Jums par atbalstu!”

Gunta

Atbildēt