Grozs

Zemapziņas pārprogrammēšana

Atsauksmes par ”Zemapziņas pārprogrammēšanu”! Paldies jums! :)

”Paldies par zemapziņas pārprogrammēšanas metodi! Tas ir fantastiski! Es to veicu un sapratu, ka patiesībā nemaz nevēlos ne pusi no tā kam dzenos pakaļ un itkā gribu. Ka man nevajag lielāku dzīvokli, bet kad gribu būt vairāk mājās uzņemt viesus un pataisīt katru dienu kā svētkus. Es sapratu vairākas vērtīgas lietas un tostarp arī to ka bieži savā dzīvē esmu dzinusies pakaļ un daru to arī tagad lietām ko uzspiež sabriedrība nevis vēlos es vai mana ģimene. Tas bija svētīgi, jūtos tik brīva tagad!”

”Paldies par brīnišķīgo iespēju piedalīties vebinārā par zemapziņu. Ja sākumā grūti bija noformulēt kas tad man traucē, kas manī rada bailes, jo likās, ka visā esmu apjukusi. Tad, ja ikdienā iepriekš nebija šķitis, ka manī ir zema pašapziņa (kaut iekšēji apzinos ka varu daudz un man izdodas (protams ne tā kā vēlos)), tad soli pa solim sapratu, ka visa pamatā ir bailes, ka mani negribēs, ka nemīlēs, un to radu pati. Un tik tiešām, šorīt pamostoties, jau bija vieglāka sajūta, jo apzinājos, kas tad ir tas, kas mani šobrīd nospiež/ nospieda. Paldies.”

”Bāc, mana problēma izrādās ir tajā, ka es visu laiku iesāku kaut ko jaunu un nepabeidzu veco. Man tik ļoti tīk uzsākt ka visur kur saredzu idejas metos iekšā. tagad zinu arī to, ka jāpiebremzē sevi tieši šajā posmā un dzīve sakārtosies! Paldies, es to pat nenojautu! ”

”Redzēju ka facebook ir publicēta atsauksme par šo tēmu un nolēmu arī padalīties. es piedalījos vebinārā par zemapziņu un domāju ka noteikti piedalīšos arī seminārā klātienē kad tas būs, jo man liekas ka būtu vērtīgi kopā ar Inesi pārprogrammēt vēl dažas tēmas. Un paldies Dievam ka viņa izskaidroja jo šo metodi esmu lasījusi bet nekad nesapratu kā to veic. bet tas kas man izdevās vebināra laikā bija es biju mājās savā vidē, neviens netraucēja un no sirds ar sevi aprunājos ar šīs metodes palīdzību un jutu ka manī rosās prieks un satraukums. es šķētināju naudas tēmu un sapratu ka man ir bailes no šoka ka varu naudu pazaudēt. es to pat varētu viegli un daudz nopelnīt bet baidos tieši no šī zaudējuma. nāca arī pāris idejas ko iesākt ar to bet fantastiski bij tas ka to tagad apzinos, tas mani izglābs, es zinu! paldies meitenes jums ļoti!”

”Ārkārtīgi vērtīga metode. Paldies par atbildēm uz jautājumiem un cerības došanu grūtā mirklī. Lai svētība jums un jūsu darbam!”

Paldies mīļās par labajiem vārdiem un atsauksmēm! Vienmēr droši rakstiet mums, ja ir kas sakāms! Mēs ļoti priecāsimies un iespējams, tieši Tava vēstule vai pieredze var palīdzēt vēl kādam cilvēkam!

Vairāk informācijas par šo metodi un saistītajiem pasākumiem ŠEIT

Atbildēt