Grozs

Kā atsiet karmiskos mezglus un vairs tos neveidot

Vai Tev ir jomas, kurās totāli neiet?

Autors: INESE PRISJOLKOVA

Vai Tev ir jomas, kurās totāli neiet?

Kurās kāp uz grābekļiem viena pēc otra?

Visticamāk, ka tās ir tās, kuras saucam par mūsu karmiskajām mācībām.

Kādam tā ir vientulība. Kādam trūkums. Kādam attiecības. Kādam nenovērtējuma sajūta. Kādam nespēja piedot un aizvainojuma sajūta visas dzīves garumā un tā joprojām..

Ko darīt?

Kā ar to tikt galā?

Nu pirmā ziņa ir tā, ka nav tādu cilvēku, kuram šādu karmisko jomu nav. Mums katram ir. Mēs tās zinām vai par tām nojaušam. Tiesa tas nekā nepalīdz tās atrisināt. Toties nav ko tērēt enerģiju uz to, lai uztrauktos – “nu kāpēc tieši ar mani tā notiek”. Jo….tā notiek ar visiem.

Es pati savas karmiskās mācības gāju cauri dziļi un nopietni, līdz tikai tagad varu teikt  – jā šis jomas ir iztīrījušas un sakārtojušās. Vai to varēju izdarīt jau daudz senāk? Nu…visticamāk, ka jā. Ja vien būtu šo visu zinājusi iepriekš.

Atceros, kad pirmo reizi novadīju šo tēmu, mana kolēģe Santa teica –ka šis būtu jāuzliek vislielākajam laikrakstam uz pirmā vāka!!! Ka vienkārši nevar dzīvot tālāk, ja šo visu nezina! Ka tas beidzot saliek visu pa plauktiņiem un izskaidro kāpēc tā.

Tad nu šo piektdien 24. martā plkst. 20.00 – 21.30 notiks VEBINĀRS “Kā atsiet karmiskos mezglus un tos vairs neveidot”, kurā runāsim kā atrisināt karmiskās jomas un kā dzīvot, lai karmiskie mezgli vairs neveidotos. Būs viss – par un ap karmu.

Uz tikšanos jau parīt!

Ar mīļumu, Inese


 

VEBINĀRS ”Kā atsiet karmiskos mezglus un vairs neveidot tos”

Norise: 24.martā plkst. 20:00 – 21:30

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

PIETEIKŠANĀS: ineses.vebinari@gmail.com vai 29431408

Dalības maksa: 10.00 EUR (t.sk. PVN)

Pieslēgšanās vebināram 19:30, sākums 20:00, līdz 21:30. Iespēja arī noskatīties vebināra ierakstu līdz 27.martam! Vebināra laikā iespēja uzdot Inesei jautājumus un diskutēt ar paralēlā čata, jeb sarakstes starpniecību.

Savus jautājumus vebināram iesūti uz ineses.vebinari@gmail.com vai ineseprisjolkova@gmail.com

 

Vairāk par vebināriem: ŠEIT

Atbildēt