Grozs

Tuvākie notikumi

Grāmatas atvēršanas svētki!

Arvien tuvāk nāk mūsu pasākums un rodas arvien satraucošākas sajūtas. Ir tik fantastiski, ka ir uzrakstīta grāmata. Ir tik milzīgs gandarījums, ka tūlīt noslēgsies 100 apņemšanās dienu maratons. Un ir brīnišķīgi, ka ir pieteikušies tik ļoti daudz cilvēku uz mūsu kopējo pasākumu.

Drusku uztrauc šis Lieldienu sniedziņš, jo gluži lieli plusi un siltums tātad nav. Un kaut ari vēl ir pāris nedēļas un laiks var izmainīties uz “pilnīgu vasaru”, tomēr vēlreiz un vēlreiz gribu atgādināt visiem viesiem par to, ka pasākums notiek praktiski laukā. Ka tā Botāniskā dārza svinību telpa ir nevis siltumnīca ar palmām (ko varbūt var iedomāties), bet gan neapsildāma telpa laukā.

Otrs, ko noteikti gribu izstāstīt, ka būsim ļoti, ļoti daudzi. Jau tagad esam saņēmuši pāri pa 350 pieteikumiem. Un mēs, protams, ļoti priecājamies. Tomēr tas prasa zināmu organizētību tieši pie ienākšanas Botāniskajā dārzā.

Visi, kas saņēmuši ielūgumus, būs viesu sarakstā, un tādā gadījumā ieeja Botāniskajā dārzā būs bez maksas (jo mēs to būsim samaksājuši). Savukārt ja jums līdzi brauc ģimene, draugi vai paziņas, tad lūdzu, lūdzu atcerieties, ka pie vārtiem ir ieejas maksa un mēs to visu nevarēsim uzņemties nomaksāt. Tātad – bezmaksas ieeja ir tikai PASĀKUMA VIESIEM ar ielūgumiem.

Pasākuma laikā viss Botāniskā dārza piedāvājums būs pieejams – gan Taureņu māja, gan acālijas, varbūt būs sākušas ziedēt magnolijas, gan Palmu māja – nu vārdu sakot, to visu varēs apskatīt un izstaigāt. To noteikti arī vajag darīt, jo tieši tādēļ mēs izvēlējāmies šo vietu. Tur ir skaisti. Bezgalīgi skaisti.

Un vēl man viens liels lūgums – ja gadījumā esat pieteikušies Grāmatas atvēršanas svētkiem, bet netieciet, tad lūdzu laikus paziņojiet to mums, atbildot uz e-pastu gramatas.atversanas.svetki@gmail.com, lai mēs jūs izņemam no kopējā saraksta. Tā kā pieteikšanās nu jau ir slēgta, tad varbūt šādi radīsies kāda brīva vieta kādam, kurš ļoti vēlētos piedalīties, bet nokavējis pieteikšanos.

Vēl arvien vēlot Priecīgas Lieldienas un ar patīkamu satraukumu gaidot mūsu tikšanos,

Sūtu daudz labu gaišu domu,
Inese

Atbildēt