Grozs

Personības izaugsmei

100 dienas, kas mainīs pasauli

Vai šis apgalvojums nav par skaļu? Nē, nav vis. Mēs mainīsim gan pasauli ap sevi, gan visu lielo pasauli, un mums tam būs nepieciešamas tikai 100 dienas!

Vai Tu esi dzirdējusi par fenomenu, ko mēdz saukt par tauriņefektu? Šo jēdzienu lieto, runājot par enerģijas vienotību. Pastāv uzskats, ka tauriņa kustība kaut kur Āfrikā var iespaidot notikumus Amerikā. Un kāds neliels notikums Austrālijā rada milzu pārmaiņas Eiropā. Maza pienenes sēkliņu pūka izaudzē žilbinošu dzeltenu pieneņu pļavu nākamā pavasarī. Un kāds skaļi smejošs vīrs autobusā padara visu pasažieru dienu gaišāku.
Ja Tu 100 dienas ar apzināšanos maini sevi, jaunie paradumi kļūst par ikdienas sastāvdaļu un Tu kļūsti cita – labāka, veselāka, skaistāka, mīļāka un laimīgāka. Tiklīdz Tu mainies, mainās arī pasaule ap Tevi, jo Tu pasauli redzi jaunām acīm.

Jaunā grāmata ”100 dienas, kas mainīs pasauli” pieejama ŠEIT

p.s. visiem, kas iegādāsies grāmatu iepriekšpārdošanā (augstāk norādītajā linkā aizpildot pietezkuma anketu), dāvanā vebinārs ”Kā mainīt sevi un pasauli” 28.aprīlī plkst. 20:30 – 22:00.

Grāmatas tiks izsūtītas pa pastu sākot ar 28. aprīli, vai arī varēs saņemt klātienē Pavasara Studijā (iepriekš vienojoties) vai grāmatas atvēršanas svētkos 30.aprīlī.

Atbildēt