little-girl-throwing-confetti-in-the-air_1139-231
Kā palaist pagātnes aizvainojumu

Praktiskā nodarbība ”Kā palaist pagātnes aizvainojumus” 23.maijā

23.maijā būs ļoti vērtīga praktiskā nodarbība, kurā iemācīsimies atlaist pagātni un aizvainojumus, kas tajā mīt. Un ne tikai teorētiski izrunāsim kā to paveikt, bet patiesi paveiksim dažus darbiņus, lai to atlaistu un mums būtu vieglāk doties tālāk. Un tas ir ļoti svarīgi tieši tagad, kad ir pavasaris, kad varam sagatavoties patiesi sākt jauno ar tīru vidi, ar gaišāku iekšējo vidi.

Vainas apziņa, neatkarīgi vai tā ir Tev pret kādu vai Tu pati jūties vainīga, ir ļoti graujoša enerģija. Ar to sevī ne tikai nevar tikt tālāk un sākt jaunas skaistas lietas, bet tā arī ārda un bojā to, kas mums jau ir. Šī pieredze nav jānoraida, bet jāatklāj, jāpieņem un jāatdod prom. Un to mēs arī runāsim un darīsim!

Un Tev nav jābaidās, ka jutīsies smagi, skumji un vēlreiz būs par to jādomā. Jo mēs to darīsim kopā un ar lielu mīlestību. Un Tu jau zini, dalīts prieks – dubults prieks, dalīta bēda – pusbēda.

Tiekamies 23.maijā!

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 23. maijs no plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Atbildēt