d - Copy
100 Pārmaiņu dienas

”100 pārmaiņu dienas”!

Autors: INESE PRISJOLKOVA

Pirmā diena, 10.maijs! Sākums mūsu 100dienniekam. Vai esat gatavi?

Es esmu. Man pilnīgi tauriņi vēderā danco no šīs kaifīgās sajūtas, ka sākas kaut kas jauns un vērtīgs. Un es taču zinu, ka tā būs ne tikai fiziska nodarbošanās ar ķermeni. Ka mēs šai periodā soli pa solim izdarīsim lielas pārmaiņas gan raksturā, gan attieksmē, gan domāšanā. Tā apņemšanās jau ir tikai kā iegansts, lai iesaistītu sevi šādā vērtīgā pārmaiņu periodā.

Ja 100dienu pārmaiņas iesi cauri pirmo reizi, tad gribu Tev ieteikt jau no rītdienas (faktiski no šodienas) noskaņoties tām ļoti nopietni.
Atceros, ka pirmajās 100dienās bija dalībnieces, kas teica, ka vienkārši nav noskaņojušās un tādēļ nesanācis, vai arī naz zinājušas, ka būs tik vērtīgi, un kādu daļu dēļ savas attieksmes palaidušas garām.

Tādēļ – visiem, visiem, visiem, kas sāk šoreiz – darām uzreiz, ar pilnu atdevi, ar dziļu un vērtīgu pieeju un tai pat laikā ar prieku un vieglumu, cik viss šis ir kaifīgi,

Mums izdosies viss!
Rīt ir SĀKUMS mūsu kopējām 100 apņemšanās dienām.

Par apņemšanās tēmu.

Ja kādam ir tā, ka pilnīgi nevar saprast, kādu apņemšanos tad izvēlēties jaunajām 100 dienām, kas sāksies tagad 10.maijā, gribu ieteikt kā es pati darītu –
es pavērotu, kas manā dzīvē ir “vājākais ķēdes posms” jeb citiem vārdiem, kas bendē manu labsajūtu.
Un tieši to, kas izraisa šo “nekārtībiņu”, es izlemtu mainīt.

Mana iepriekšējā apņemšanās, kamēr rakstīju grāmatu bija – iemācīties nedusmoties un otra apņemšanās absolūti sievišķīga – nomest dažu kg.
Man izdevās abas.

Bet šoreiz es gribu sevi pierunāt sākt vingrot, sākt rīvēties pēc dušas ar slapju dvieli, un pabarot savu ķermeņa ādu ar eļļām un krēmiem.
Es jau sen to esmu pelnījusi, bet kaut kā esmu tik “neķermeniska” un tik nesazemēta, ka šis tiešām ir vājais ķēdes posms manā attieksmē pret sevi un savu dzīvi.
Un lai cik tas man būtu grūti, es izvēlos tieši šo.

Jo grūtāk, jo labāk.
Jo to, ko var izdarīt šeit ar kopējo atbalstu un kopā grāmatu “100 dienas, kas mainīs pasauli” , to vienatnē un citā reizē būtu daudz grūtāk.

Inese


Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN) par nodarbību

Norises laiks: 10. maijs no plkst. 18:30-21:00

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Atbildēt