pd
100 Pārmaiņu dienas

Jaunais nodarbību cikls ”100 Pārmaiņu dienas” JAU RĪT! PIEVIENOJIES! :)

Kas ir tas ko Tev šobrīd ‘’tā kā’’ vajadzētu paveikt? Ko Tu ‘’baigi gribētu’’? Ko Tu gribētu piesaistīt, materializēt vai ieviest savā dzīvē, varbūt pat atmest vai nomest?

Reizēm liekas, būtu forši, ja būtu kāds Draugs vai atbalsts, kas būtu tepat un kuram interesētu kā Tev ar šo darbiņu sokas, bet kurš justu mēra sajūtu un alvenais – nenosodītu Tevi..

Tad lūk – 6 nodarbību cikls ‘’100 Pārmaiņu dienas’’ ideāli izpildīs šo ‘’Drauga’’ uzdevumu.

10.maijā Pavasara Studijā būs pirmā nodarbība jaunajā ‘’100 Pārmaiņu dienas’’ nodarbību ciklā, kurā beidzot dabā, klātienē izjutīsim kā tas ir, kad Tu izdomā ko gribi, paziņo to, uzņemies par to atbildību, saņem atbalstu un vērtīgu informāciju, gūsti spēku, dalies ar to kā Tev iet, bet jau pēc 100 dienām esi pilnīgi cits cilvēks.

Ar milzīgu nepacietību gaidu šo nodarbību ciklu. Man ir veselas trīs apņemšanās, kuras gribu realizēt, bet līdz trešdienai būšu jau izlēmusi kuru tad pa īstam gribu. Visticamāk, tas būs mājas remonts. Tā veikšanai man ļoti noderēs meditācija un iejušanās, skaidras vīzijas saprašana, koncentrēšanās uz mērķi, pašapziņas, prāta un visu citu lielo elementu vadīšanas tehnikas. Esmu tik sapriecājusies, jo zinu, ka ar tādu atbalstu kāds būs šajās nodarbībās augusta beigās jau varēšu Tev atrādīt pabeigta remonta bildes!

Šis kurss ir tiem, kas dara, labprāt darītu vai sapņo ka varētu ko lielu paveikt. Jo galvenais ir gribēt, un tad, kopā ar šo ciklu tā darīšana jau nāks pati, jo Tu redzēsi – grupas spēks, entuziasms, trāpīgas tehnikas un Tavs pašas mērķis Tevi TĀ pavilks, ka drīz attapsies ar kāroto jau rokā!

Ciklā var piedalīties, protams, arī puiši, jo metode ‘’100 Pārmaiņu dienas’’ ir piemērota pilnīgi  visiem.

Padomā, kas ir tas ko Tu labprāt gribētu, bet kaut kā nav pārliecības. Sajūti vai būtu priecīga, ja Tev tas būtu, un ja atbilde ir JĀ, tad piesakies un nāc uz nodarbību 10.maijā. Pārējais notiks jau gandrīz kā pats no sevis – viegli un ar prieku!

Kāpēc 100 dienas? Jo tas ideāls termiņš, lai kaut kas materializētos un īstenotos uz palikšanu! Mēs tiksimies ik pēc 20 dienām, katru trešo trešdienu, līdz pa augusta vidum, kad būs pagājušas 100 dienas.


Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN) par nodarbību

Norises laiks: 10. maijs no plkst. 18:30-21:00

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Atbildēt