zemapz
Tuvākie notikumi

17.maijā seminārs ”Zemapziņas pārprogrammēšana”

‘’Zemapziņas pārprogrammēšana’’ ir, nebaidos teikt, viens no Pavasara studijas labākajiem, pieprasītākajiem un apmeklētākajiem semināriem. Par to pilnībā vari pārliecināties palasot atsauksmes mājaslapā vai apvaicājoties kādam, kas šo semināru ir apmeklējis.

Bet, vai zini kāpēc šis seminārs ir tik populārs? Tik LIELISKS? Jo tas Tev dod iespēju satikt sevi. Nopietni! Aprunāties. Uzzināt no sevis pašas, kā Tu patiešām domā un jūties, un kādi ir varianti situācijas risinājumam. Un te nu teiciens ‘’visas atbildes ir Tevī pašā’’ iegūst patiesu jēgu.

‘’Zemapziņas pārprogrammēšana’’, lai arī cik bāziski tas izklausās, nav saistīta ne ar hipnozi, ne iespaidošanu, ne arī ko citu, kas var jebkā kaitēt. Tā ir precīzi un tehnoloģiski ārkārtīgi gudri noformulētu jautājumu kombinācija, kas ļauj Tev no sevis uzzināt par sevi pašu – ieklausīties savā zemapziņā.

Noteikti zini, ka izcils speciālists ir nevis tas, kurš parāda Tev kā dzīvot vai iesaka ko darīt, bet gan tas, kurš spēj uzdot īstos jautājumus, bet Tu, atbildot uz tiem nonāc pie patiesiem ‘’Ahā!’’ momentiem!

‘’Zemapziņas pārprogrammēšana’’ ir metode, kas ļauj atrisināt pat tādas problēmas, kas iesīkstējušas jau gadiem. Un tās var būt jebkādas – cilvēks nevar atrast otro pusīti, nespēj atbrīvoties no līdzatkarīgām attiecībām, nevar nopelnīt, ir pārlieku agresīvs vai satraukts, nepārtraukti sev piesaista vienas un tās pašas situācijas, nespēj ieņemt bērniņu, nevar atrast labu darbu… Un vēl, un vēl dažādas situācijas.

Šis seminārs notiek aptuveni vienu reizi divos mēnešos, tāpēc, ja vien Tev ir kāda lieta, ar ko netiec skaidrībā, iesaku ‘’nevilkt garumā’’, sasparoties tai pretī un apgūt šo metodi, lai savu problēmu atrisinātu vienreiz un pa visiem laikiem. Vēl viena labā ziņa –  šī metode ir ārkārtīgi vienkārša. To ir viegli gan iemācīties, gan pielietot. Un to Tu varēsi izmantot ne tikai lielākiem kreņķiem, bet arī ikdienas lietam, kas neļaujas tūlītējam risinājumam.

Šis nu ir patiesi viens no tiem semināriem (patiesībā pat ļoti praktiska nodarbība), kurā Tu varēsi gan uz vietas atrast risinājumu konkrētām grūtībām, gan pēcāk to ļoti vienkārši izmantot atkal un atkal. Un ja vajadzēs, protams, iemācīt arī mammai, māsai un vai vēl kādam.

Ja Tev ir kādi jautājumi, Tu vari arī droši man piezvanīt un es Tev visu izstāstīšu. Kā arī ja semināra laikā Tev būs konkrēti jautājumi, Tu tos droši varēsi uzdot Inesei un viņa Tev visu pilnīgi saprotami izskaidros.

Atceries – Tu esi savas dzīves saimniece un tikai ar šādu nostāju Tu tiksi ar visu galā! Bet Zemapziņas pārprogrammēšana – tā lai kalpo Tev par atslēgu, lai atslēgtu ļoti daudzas durvis!


Praktiskais seminārs ”Zemapziņas pārprogrammēšana”

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 17. maijs no plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

E-pieteikšanās: ŠEIT

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Vairāk par ”Zemapziņas pārprogrammēšana” uzzini ŠEIT

Atbildēt