darbs misija 2
Misija, darbs vai bizness.

SEMINĀRS ”Darbs, misija vai bizness” 7.jūnijā

Vai Tu šobrīd meklē darbu? Vai Tev ir svarīgi pārveidot esošo nodarbošanos par biznesu? Vai esi tikko pametusi līdzšinējo profesionālo ceļu, bet vēl nezini ko iesākt? Vai varbūt meklē jomu, kurā sajust savu dzīves aicinājumu un misiju? Ja kāds no šiem vai līdzīgiem jautājumiem ir pa Tevi, tad praktiskais seminārs ”Darbs, misija vai bizness” būs ļoti noderīgs Tev šajā brīdī.

Praktiskā nodarbība tā ir tādēļ, ka tajā notiek stāstīšana, atbilžu meklēšana, diskutēšana daudz aktīvāk kā ierastajos semināros (kuros, protams, arī notiek diskutēšana). Inese Prisjolkova pati izveidojot Pavasara Studiju no idejas un sajūtas, kas piepilda, jau vairāku gadu laikā ir palīdzējusi tūkstošiem cilvēku Latvijā un aiz tās robežām kļūt labākiem, laimīgākiem un nonākt par soli tuvāk pie sevis pašiem. Un šī ceļa laikā Inese ir izveidojusi kodolīgu un saprotamu metodiku, ar kuras palīdzību Tu vari šajā brīdī, kamēr meklē atbildes uz jau iepriekš minētajiem jautājumiem, saprast ko īsti iesākt un kā ko labāk darīt. Semināra laikā Tev būs iespēja uzdot jautājumus Inesei pašai arī par viņas izveidoto biznesu, tapšanas laikā piedzīvotajiem kāpumiem un kritumiem, kā arī to, kā viņa pārvērta ideju par uzņēmumu.

Kā uz visiem pasākumiem, Tu droši vari iesūtīt savu jautājumus par semināra tēmu iepriekš, lai Inese var uz tiem sagatavot jau konkrētu un izsmeļošu atbildi.

Seminārs ir patiesi vērtīgs, praktisks un jāsaka, iedod ne tikai iedvesmu, bet arī praktiskus (metodiskus un idejiskus) rīkus, kā atrast savu misiju, nodarbošanos vai izveidot biznesu.

Atbildēt