KONKURSS
Kā vadīt prātu un domas

Konkurss ”Kā vadīt domas un prātu”

Vai Tev ir ass prāts? Vai Tu mēdz domās klejot? Vai kādreiz Tu savās domās ”uzjauc” tādu haosu, ka pēc tam nākas ilgi atgūties un domā kā lai nākamreiz šādu kļūdu nepieļauj?
Prāts esot kā ass atvāžamais nazis, ar kuru neprasmīgi rīkojoties var saskādēt gan sev, gan citiem, bet rīkojoties ar to gudri un apzināti, varam darīt brīnumu lietas.
Un tieši tāpēc, mums, Pavasara Studijā ir jauna nodarbību tēma ”Kā vadīt prātu un domas”. Tā veiksmīgi sevi pierādījusi projekta 100 apņemšanās dienas ietvaros un tagad, jau papildināta tapusi arī nodarbību formātā. Lai šo jautājumu padarītu aktuālu un par to mazliet parunātu, esam lēmušas uzrīkot mazu (facebook) konkursiņu un aicinām ar Tevi tajā piedalīties!
Tātad, dalies ar šo ziņu un komentārā ieraksti kā Tu vadi savu prātu un domas, kad sāk uzmākies netīkamas domas vai uzmanība ”aizklīst”. Varbūt Tev ir kāda meditācija, afirmācija, konkrēta doma ko Tu domā ikreiz, kad jāatgūst fokuss? Padalies savā pieredzē un idejās, kas var tapt noderīgas arī citiem, un iespējam tieši Tu saņemsi dāvanā iespēju apgūt jaunas un ļoti noderīgas metodes prāta vadīšanā jau pavisam drīz
Nosacījumi:
dalies ar šo ziņu (tā atrodas šeit, ja esi facebook) – jo vairāk viedokļu un ideju, jo vērtīgāk
ieraksti komentārā pie šīs ziņas kā Tu vadi savu prātu kad rodas nemiers, haoss vai vienkārši grūti koncentrēties. Kāda ir Tava tehnika vai rituāls.
Izlozes kārtībā jau šo piektdien noskaidrosim 2 laimīgos, kas pēc izvēles varēs saņemt bezmaksas dalību sev ērtākajā ”Kā vadīt prātu un domas” nodarbības formā – pēc izvēles vebinārā vai seminārā.
Laimētājus paziņosim Pavasara Studijas facebook lapā un mājaslapā, kā arī sazinoties personīgi.

Seminārā un Vebinārā ”Kā vadīt prātu un domas” būs vairākas vērtīgas un vienkāršas tehnikas, kas ļoti palīdz ikdienā, lai vadītu prātu un domas, lai rīkotos apzināti un daudz vienkāršāk sasniegtu ”šeit un tagad” stāvokli.
Šī nodarbība ir par to, kā apzināties, ka es neesmu prāts. Kā saprast, ko darīt ar domām, kas pašas lien galvā. Kā tikt galā ar uzmācīgām domformām, kuras skrien uz riņķi un reāli traucē dzīvot. Kā beidzot kļūt par saimnieci savam prātam un izmantot šo brīnišķīgo instrumentu (prātu) savam labumam un savai laimīgai dzīvei.
Vebinārs – ”Kā vadīt prātu un domas” 2.jūnijā (ar ieraksta pieejamību līdz 6.jūnijam)
Seminārs – ”Kā vadīt prātu un domas”  6.jūlijā
Lai pieteiktos uz šo vebināru vai semināru, raksti uz pavasarastudija@gmail.com vai zvani 29100714

Atbildēt