45e3826b18a19563d52790689f79226a
Tuvākie notikumi

JAUNU GRUPA Čakru enerģijas līdzsvarošanās kursā no 4.jūlija!

4.jūlijā veidojam jaunu grupu praktisko nodarbību ciklā ”Čakru enerģijas līdzsvarošana”. Atvērta pieteikšanās. Atgādinām, ka par izdevīgāku cenu Pavasara Studijā Pērnavas ielā 19-315 vai interneta veikalā pasūtot ŠEIT, iespējams iegādāties vienu no praktiskākajām un vēljoprojām pirktākajām grāmatām Latvijā par čakru enerģijas līdzsvarošanu ”Septiņas saules”.

KALENDĀRS:

4.jūlijā – enerģijas diagnosticēšana visās čakrās, esošās situācijas izvērtējums, ieskats visu čakru

18.jūlijā – 1. čakras enerģijas līdzsvarošana – “Sazemējums, drošība, baiļu transformācija un pasaulīgas laimes radīšana”

1.augustā – 2. čakras enerģijas līdzsvarošana – “Sievišķība, seksualitāte, naudas plūsma, finanšu un materiālā nodrošinātība

15.augustā – 3. čakras enerģijas līdzsvarošana – “Pašapziņa, savas personības apzināšanās, īstā nodarbošanās un savas vietas pasaulē apzināšanās”

29.augustā – 4. čakras enerģijas līdzsvarošana – “Sirds mīlestība, kā iemīlēt sevi, citus un visu pasauli. Kā dzīvot ar mīļumu visu laiku

12.septembrī – 5. čakras līdzsvarošana – “Komunikāciju prasme, klausīšanās, dzirdēšana, runāšana un saskarsme mijiedarbojoties ar otru vai cilvēku grupām

26.septembrī – 6. čakras līdzsvarošana – “Intuīcija, viedums, Visuma zīmes, Redzība un paļaušanās uz savu iekšējo gudrību

10.oktobrī – 7. čakras līdzsvarošana – Spēka un Dvēseles Kanāla atvēršana, tīrīšana un audzēšana. Kā sadzirdēt Savu Augstāko Es, kā sarunāties ar Dievu un Eņģeļiem ik dienas, apziņa kā tas dod spēku un papildus iespējas.


INFORMĀCIJA:

PIETEIKŠANĀS: rakstot uz pavasarastudija@gmail.com

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35”un lektore atvērs durvis) no plkst. 18:30 – 21:00.

Dalības maksa: 30,00 EUR (iesk. PVN) par 1 semināru

Jautājumi vai pieteikšanās: e-pastā pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714 (Arta)

Pirmā nodarbība 4. jūlijā, katru otro otrdienu. Priekšzināšanas nav nepieciešamas. Nodarbību laikā ir iespēja diskutēt par neskaidrībām, kā arī uzdot nodarbību vadītājai un šī kursa autorei Inesei Prisjolkovai jautājumus, labākai kursa apguvei. 

KURSA SATURS: ŠEIT

Atbildēt