Grozs

Citu autoru raksti

Par Inesi Prisjolkovu..

Iedomājies cilvēku, kas var Tevi nomierināt, uzmundrināt, iedvesmot, kam var uzticēties. Reiz es biju baznīcā uz kādu diskusiju, kur mācītājs teica, ka katram cilvēkam būtu jābūt kādam šādam, sev tuvam draugam, ar kuru pa laikam parunāties, palūgt padomu. Šis izteiciens, protams, saņēma daudz pārmetošu skatienu un izsaucienu, jo nebūt ne katram ir šāds cilvēks. Patiesībā, lielākajai daļai no mums nav šāda cilvēka. Mācītāja atbilde uz to bija tāda, ka vienmēr var vērsties pie Mācītāja. (…)

Es šo gadījumu atceros, jo man tas liek domāt par Inesi. Es maz dalos savos pārdzīvojumos, bet atceros, ka vairākas reizes, kad neesmu varējusi rast ceļu kādā no saviem ‘’tupikiem’’, esmu vērsusies pie tieši pie viņas. Kāpēc? Jo es zinu, ka viņa saprot. Jo viņa var palīdzēt pat akmenim kas saplaisājis gabalos. Jo viņa tic Eņģeļiem, ir loģiski domājoša, nekad nenosoda, nekritizē, nesalīdzina, spēj argumentēti iedvesmot, izprot Visuma likumus…viņai ir atbildes uz miljoniem neatbildamu jautājumu..un viņai ir daudz tādu īpašību, kas reti sastopamas vienā cilvēkā. Pati apguvusi vairākas rūgtas dzīves skolas, radījusi Laimes terapiju un palīdzējusi daudziem tūkstošiem (!!!) cilvēku, viņa var palīdzēt arī Tev Tavā grūtajā brīdī.

Nekad neaizmirsīšu pēdējo konsultāciju uz kuru biju pie viņas, jo pēc tās es pieņēmu vairākus sev svarīgus lēmumus. Nepārvākties uz ārzemēm, uzsākt darīt sen iecerēto, paņemt suni un izdarīt daudzas citas man tobrīd svarīgas lietas, kuras pati sev nekādi nevarēju saformulēt.

Jau kādu laiku ar Inesi strādājam kopā un esmu ārkārtīgi laimīga par mūsu sadarbību, jo arī pie tās mēs nonācām šajā konsultācijā. Es ļoti novērtēju viņu un pēc šī kopā pavadītā laika varu tikai vēlreiz un vēlreiz apstiprināt – viņa ir zinoša, sirdsgudra, pieņemoša un konkrēta. Ja Tev ir kādas grūtības, smagi jautājumi, sarežģīts periods, padomā, varbūt tieši Inese var Tev palīdzēt.

Par to cik viņa ir izprotoša un saprotoša vari pārliecināties arī viņas grāmatās un rakstos, un ja uztraucies ka viņa varētu būt skarba, tad zini – otru tik pieņemošu (lasi nenosodošu) cilvēku būs vēl jāpameklē.

Lai Tev viss izdodas!

Arta

Ja vēlies pieteikties pie Ineses Prisjolkovas uz konsultāciju kā klātienes, tā skype, raksti vai zvani viņai personīgi – 22049000 vai e-pastu ineseprisjolkova@gmail.com.

Vairāk informācijas par Ineses konsultācijām ŠEIT

Atbildēt