Grozs

Ineses raksti

Dusmu transformēšana

Autors Inese Prisjolkova

Šodien rakstu tiem, kas mācās tikt galā ar dusmām. Šī bija mana iepriekšējo 100dienu apņemšanās tēma, tādēļ to kā saka “izņēmu līdz kaulam”.

Vai zināji, ka ir cilvēki, kam dusmas sakāpj ļoti ātri, un ir tādi, kas faktiski var nedusmoties. Un šeit nav runa par “labiem” un “sliktiem” vai pozitīviem un ne tik pozitīviem, bet gan par temperamentu.

(nu mierinājumam varu pateikt, ka tiem, kam nav dusmas, viņiem bieži vien tā vietā ir īgnums un depresīvs noskaņojums, jo nepietiek agresijas izdedzināt lieko enerģiju).
Bet atgriežamies pie tiem, kas dusmojas….

Dažreiz tas paradums dusmoties ir uzaudzis tik liels un spēcīgs, ka sāk traucēt dzīvot un liekas, ka kļūst nevadāms. Lūk…un tad ir jāzina, ko darīt. Kā sevi nomierināt. Kā nenovest sevi un citus līdz infarktam vai insultam. Vai līdz sliktām attiecībām un šķiršanos.

Uzreiz varu pateikt, ja ir no dabas dots šis ātrās reakcijas un emociju piesātinātais temperaments, tad….tas nemainīsies. Ir vienkārši jāiemācās ar to sadzīvot un to nomierināt.

Un tā kā man šis viss ir ļoti tuvs (jo tas ir mana temperamenta tips) tad es tieši dusmošanās tēmu esmu visādi izpētījusi un izdzīvojusi dažādas prakses, lai savu dzīvi padarītu laimīgāku un mīlestības pilnāku.

Vakar par šo tēmu bija vedinārs, kurā runājām par dusmu transformēšanu vairāk. Ja Tev šī tēma ir tikpat svarīga, kā man, aicinu Tevi noskatīties VEBINĀRA IERAKSTU. Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa telefonu 29431408.

Labā ziņa, ka vienreiz iemācoties tikt galā ar dusmām, tās ir iespējams vadīt un dažbrīd pat vispār neļaut tām izaugt.
Vai viegli?

Nē. Sākumā nepavisam nē. Man pagāja 100dienas, lai to iemācītos. Un arī tagad jau jāvar uzturēt savu garastāvokli un attieksmi kārtībā.

Tas ir kā ar zobu tīrīšanu – nepietiek, ja vienreiz mūžā iztīra. Būs jātīra visu mūžu diendienā. Lūk savu attieksmi un enerģiju arī jāuztur kārtībā visu mūžu diendienā. Tikai jāzina kā.

Lai visiem jauka diena! Un varbūt – tiekamies vebinārā

Inese

Viss par vebināriem ŠEIT

Atbildēt