231cefad8b7cc2c15b4d6d89c7949e62
Tuvākie notikumi

SEMINĀRS ”Zemapziņas pārprogrammēšana” 28.jūnijā!

‘’Zemapziņas pārprogrammēšana’’, lai arī cik bāziski tas izklausās, nav saistīta ne ar hipnozi, ne iespaidošanu, ne arī ko citu, kas var jebkā kaitēt. Tā ir precīzi un tehnoloģiski ārkārtīgi gudri noformulētu jautājumu kombinācija, kas ļauj Tev no sevis uzzināt par sevi pašu – ieklausīties savā zemapziņā.

Noteikti zini, ka izcils speciālists ir nevis tas, kurš parāda Tev kā dzīvot vai iesaka ko darīt, bet gan tas, kurš spēj uzdot īstos jautājumus, bet Tu, atbildot uz tiem nonāc pie patiesiem ‘’Ahā!’’ momentiem!

‘’Zemapziņas pārprogrammēšana’’ ir metode, kas ļauj atrisināt pat tādas problēmas, kas iesīkstējušas jau gadiem. Un tās var būt jebkādas – cilvēks nevar atrast otro pusīti, nespēj atbrīvoties no līdzatkarīgām attiecībām, nevar nopelnīt, ir pārlieku agresīvs vai satraukts, nepārtraukti sev piesaista vienas un tās pašas situācijas, nespēj ieņemt bērniņu, nevar atrast labu darbu… Un vēl, un vēl dažādas situācijas.

Praktiskais seminārs ”Zemapziņas pārprogrammēšana”

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 28. jūnijs no plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

PIETEIKŠANĀS ŠEIT  vai sazinoties pavasarastudija@gmail.com, 29100714 (Arta)

Atbildēt