Grozs

Ineses raksti

Dienas iedvesmai. Katrā reizē cita enerģija..

Dienas iedvesmai. Augstāko jēgu varam saskatīt tikai tad, kad pārslēdzamies uz Vērotāja pozīciju, kad saskatām notiekošā vērtību (vai bezjēdzību).

Augstāka jēga notikumiem rodas tad, kad sajūtam:
-dabas un stihiju klātbūtni,
-Visuma likumu kārtību,
-sevi tajā kā kopumu.

Kad sajūtam, kā mijiedarbojamies, kā mūsos vairojas zemes, gaisa, uguns vai ūdens stihijas. Ja proti tās vadīt, tad arī zini, kuru ar kuru vari uzkurināt un apdzēst.

Uguni var uzkurināt ar gaisu, bet apdzēst ar ūdeni.
Ar ūdeni vari stiprināt zemi, ar zemi – apdzēst uguni.

Kā tas notiek reālajā dzīvē?

*Nu, piemēram, Tev vajag kādu projektu, bet trūkst enerģijas un iekšējās uguns. It kā maza liesmiņa kvēlo un principā Tu gribētu darīt, bet trūkst iedvesmas (gaiss) un motivācijas.

Tādā gadījumā Tev nepieciešams vairāk gaisa stihijas. Tas nozīmē – vieglums, ticība, veiksmes sajūta, optimisms, entuziasms.
*Citreiz ir tieši otrādi – entuziasms ir tik milzīgs, emocijas tik sakāpinātas, ka nevari sazemēties. Lūk, tad pats vārds jau pasaka priekšā, ka ir nepieciešama zemes enerģija un ir vienkārši jāsāk darīt. Tu piekusīsi, enerģija novadīsies zemē, un sakāpinātās emocijas mazināsies.

*Citā gadījumā, kad zemes enerģijas ir par daudz un fiziski kļūst par grūtu, tad mums vajadzīgs plūdums un vijīgums (ūdens), lai neejam ar tik smagu soli.

Lai mēs būtu savas dzīves autores, mums jāmācās vadīt savu enerģiju.

/Inese Prisjolkova/

Atbildēt