163fb33465be488c7f11e4c532f3d2fe
Kad stārķis kavējas

VEBINĀRA ”Kad stārķis kavējas” ieraksts! Līdz 23.jūlijam

Piektdien vadīju nodarbību, kas man vienmēr ir tik īpaša. Uz to atnāk meitenes un sievietes, kas šobrīd iet to ceļu, kuru es esmu gājusi visu mūžu. Mēs tikāmies, lai runātu par to, kādēļ tik ļoti gribam bērniņu, bet viņš kavējas.

Un kad pārbraucu mājās biju saņēmusi vēstules, no meitenēm….kas neatnāca.

Teksts apmēram tāds: “Inesīt, manā dzīvē tas ir tik traki, ka es nevaru par to parunāt. Es nevaru skatīties uz citām sievietēm, kuras gaida bērnus, kurām ir bērni un par uz tām, kurām ir tās pašas problēmas, kas man. Es šo “bērnu tēmu” vienkārši nevaru kustināt, jo viss sāp un ir jāraud no tukšuma, kas šajos gados radies.”

Un beigās lūgums, vai tuvākā laikā nevar novadīt vebināru par šo tēmu, lai to var noskatīties un noklausīties klusībā un vienatnē.

Teicu, ka mums vebināru kalendārs saplānots jau vairākiem mēnešiem uz priekšu un ka tik ātri to ielikt nevaram. Un tad nāca doma – ka varam uz nedēļu piedāvāt iespēju noskatīties šīs tēmas vebināra ierakstu.

Tad nu visām meitenēm, kam aktuāla bērniņa gaidīšanas tēma un tas kaut kādu iemeslu dēļ neizdodas, ir iespēja šo nedēļu noskatīties vebināra ierakstu “Kad stārķis kavējas”

mīļoju, Inese


2016.gada decembra Ineses Prisjolkovas vebināra ”Kad stārķis kavējas” ieraksts pieejams līdz šīs nedēļas beigām – 23.jūlijam. Ieraksta iegāde ietver tā noskatīšanos vienu reizi uz viena datora, kā arī prezentācijas saņemšanu.

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 10,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Pieteikšanās: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29431408

Viss par vebināriem ŠEIT

 

Atbildēt