Grozs

E-grāmatas

Tava rokasgrāmata ceļā uz iekšēju saskaņu pašai ar sevi.

Tava rokasgrāmata ceļā uz iekšēju saskaņu pašai ar sevi.

Varbūt Tavā dzīvē ir pienācis brīdis, kad ir izlasīts daudz gudru grāmatu un daudz lietu ir saprasts, bet informācijas ir tik daudz, ka vairs nav zināms, ko ar to iesākt?

Tad atbilde ir tikai viena – jābeidz domāt un lasīt tikai teorētiski un jāsāk darboties praktiski! Tieši par praktisku darbošanos ir Ineses Prisjolkovas grāmata “Septiņas saules”.

Grāmata ar praktiskiem piemēriem un paņēmieniem stāsta par to, kā diagnosticēt, kurās čakrās nav sabalansēta enerģija un kā šo enerģiju iespējams līdzsvarot. Šī grāmata būs Tava rokasgrāmata ceļā uz iekšēju saskaņu pašai ar sevi un veicinās Tevi darboties savā labā!

Tā kā daudzas no mums ikdienā ir kustībā, bet ar vēlmi lasīt, tad šī grāmata ir pieejama e-grāmatas formātā Apple iBooks veikalā: http://ej.uz/Septinassaulesebook

Kā iegādāties grāmatu iBooks? Pirmkārt, Tev ir jābūt kādai no Apple ierīcēm – iPhone, iPad, iPod Touch vai Mac datoram. Šajā ierīcē jābūt aplikācijai iTunes , kurā jāielogojas ar savu Apple ID, kurā ir norādīta arī Tava bankas kartes informācija. Un tad sadaļā “books” jāmeklē Inese Prisjolkova. Vai arī izmanto saiti, kas redzama augstāk – tā Tevi aizvedīs tieši pie grāmatas!

Ja tomēr kaut kas neizdodas, vari jautāt pēc padoma mums, Pavasara Studijai, uz e-pastu ebooks@ineseprisjolkova.com

Vairāk info – http://pavasarastudija.lv/kategorija/e-gramatas/

VISAS INESES E-GRĀMATAS ATRODAMAS ŠEIT:
*Ieelpo laimi un mīlestību: http://ej.uz/IeelpoLaimiUnMilestibu
*Ieelpo laimi un mīlestību 2: http://ej.uz/IeelpoLaimiUnMilestibu2
*Audzēt mīlestību: http://ej.uz/AudzetMilestibu
*Septiņas saules: http://ej.uz/Septinassaulesebook
*100 dienas, kas mainīs pasauli: http://ej.uz/100dienasebook
*Вдохни счастье и любовь – http://ej.uz/Vdohniscastjeiljubovj

www.pavasarastudija.lv

Atbildēt