Grozs

''Kā dzīvot ar centru sevī''

Kā dzīvot ar centru sevī?

 Viss notiek. Pat mudž. Atlaide siera kūkai. Kāpēc tā jāvelkās? Zvana draudzene. Siers nav ēdams. Pagriez, lūdzu, klusāk! Bērni izmētājuši mantas. Jauns epasts. Cik ir pulkstenis? Skan mīļākā dziesma. Kavēju. Jāieliek sunim ēst. Atvainojiet! Priekšnieks cemmīgs. Ēriks izšķīries. Kurš paņēma navigāciju? Šito es šodien vairs nepaspēšu…

Tikai kur palieku ES visā šajā virpulī? Brīžiem laiks lido, brīžiem stāv uz vietas, bet manī tikai aug stress un sāk likties, ka visam ko daru pamazām zūd jēga.

Saka, ka jāatrod līdzsvars un jāiemīl sevi. Inese teiktu – jāsāk dzīvot ar centru sevī. Un lai cik paradoksāli tas dažreiz šķiet – tas līdzsvars un mīlestība pret sevI arī mājo šajā SAVĀ CENTRĀ.

Seminārs ”Kā dzīvot ar centru sevī” sniedz izsmeļošas un līdz smieklīgumam vienkāršas, tomēr līdz neticamībai trāpīgas atbildes uz to, kā šajā savā iekšējā centrā ne tikai nonākt, bet arī dzīvot. Kā nepavilkties ārējiem impulsiem un sadzirdēt sevi. Kā neietekmēties tik daudz no apkārtējo viedokļiem. Kā būt neitrālai un dzīvot tā, kā ir svarīgi mums katrai pašai.

Pirms kāda brīža norisinājās Eirovīzijas dziesmu konkurss un tajā Latviju pārstāvēja Agnese Rakovska ar grupu Triānas Parks. Viņi bija gatavojušies, ieguldījuši daudz, sniegums bija labs un dziesma skanīga. Bija pietiekoši daudz priekšnosacījumu, lai viņi tiktu finālā. Bet viņi netika. Un es šo situāciju pieminu, jo tajā ļoti skaidri atceros, ka domāju par Agnesi un viņas centru sevī. Man viņa ārkārtīgi patīk, viss ko un kā viņa dara ir ar milzīgu atdevi un kvalitāti, bet te viņas darbs netika novērtēts pasaules līmenī. Nu kā cilvēks var saglabāt centru sevī?..

Inese saka ka var. Ir situācijas, kurās tas nākas grūtāk, tomēr šī spēja ir stipru cilvēku viena no pamata spējām un to varam iemācīties mēs katrs. Nepazaudēt sevi strīdā, emocijās, notikumos, dezinformācijā, atlaidēs, baumās..

Pēc šī semināra esmu iemācījusies vienmēr apstāties un pajautāt sev – kā es jūtos šobrīd? Tieši es un tieši šobrīd. Un es nezinu, zemapziņa vai ķermenis, bet kāda manis daļa nomierinās, un es jūtu prieku un pateicību par to ka esmu apjautājusies. Tas ļauj atgriezties saimnieces pozīcijā pilnīgi vienmēr! Tas ir kā jau reiz Ineses pieminētais rotaļu vilciņš, kas griežas tikai tad, kad tas ir ar centru sevī. Un kad atgriežos ar centru sevī, arī es varu ”griezties” tālāk, tikai šoreiz jau apzināti un jēgpilni.

Šis seminārs Tev būs tieši laikā, ja mēdz kritizēt sevi vai citus un par to jūties nelāgi. Ja neveicas. Ja apkārtējie dara pāri. Ja mēdz apvainoties, ja Tev liekas, ka visa ir par daudz un gribas mazliet klusuma. Ja gribi būt neitrāla pret apkārt notiekošo, ja gribi sajust un iemīlēt sevi. Vārdu sakot, ja Tevī ik pa laikam rodas sajūta, ka nedzīvo savu dzīvi un Tavu uzmanību ”sasien” viss, kas notiek ap Tevi. Jo tieši par to arī runāsim šajā nodarbībā – kā sadzirdēt sevi, savu centru un šo sajūtu saglabāt.


SEMINĀRS ”Kā dzīvot ar centru sevī”

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN) par nodarbību

Norises laiks: 27. jūlijs no plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Atbildēt