13241a45f9f85f6012fcbaac86ca5f95 - Copy
Kā vadīt prātu un domas

7. Septembrī Seminārs ”Kā vadīt prātu un domas” ATSAUKSME

Tik vienkārši, sirsnīgi un saprotami! Kā mīloša māte nepaklausīgam bērnam, Inese izstāsta un izskaidro prāta un domu darbības likumus arī tad, ja tev ir neskaitāmi jautājumi un ja nudien nesaproti, kā tās domas vadīt tev par labu nākošā virzienā.

Viņa nevis aizrāda, bet ar mīļumu izstāsta, noglauda galvu un parāda pareizo ceļu. Lūk, šāda ir mana pēcsajūta par semināru „Kā vadīt domas un prātu”. Ja vajag, viņa paņem aiz rokas un kādu solīti tevi arī pavada. Bet tikai solīti, jo tālāk Tev jādodas pašam. Karte tev ir iedota, dodies ceļā!

Protams, neviens nesola, ka būs viegli, varbūt nomaldīsies, taču zini, ka ir kāds, kas vienmēr Tevi var atgriezt atpakaļ. Nenosodot. Mīlot. Un vēlreiz noglaudot galvu. Ne fiziski, bet ar savu piepildīto, mierpilno un iedvesmojošo klātbūtni.

Tieši tāpat, kā Inese ar mīļumu iemāca Tev sevi vadīt, tu vari iemācīties vadīt savas tūkstoš un vienu ap galvu rinķojošās domas un prātu, kam galvu gan ne vienmēr vajag glaudīt, ja šis spītīgi dara pa savam un ne pa kam tevi neklausa. Taču ar absolūtu mieru un pārliecību, ka esi sava prāta saimnieks, tas ir izdarāms.

Elīna


SEMINĀRS ”Kā vadīt prātu un domas”

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 7. septembris no plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

E-pieteikšanās: ŠEIT

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Atbildēt