Cart

Nauda un bagātība

30.novembrī SEMINĀRS ”Nauda un bagātība”

Kādam ir „tikai pirkstiņš jāpakustina” un viņš jau ir nopelnījis lielu naudu, kāds cits strādā visu savu mūžu vaiga sviedros, bet, lūk, nevar galus savilkt kopā. Kāpēc? Vai nauda izvēlas mūs vai mēs naudu?

Semināra laikā būs iespēja izsekot līdzi savai attieksmei pret naudu un padomāt, ko vajadzētu mainīt, lai naudas plūsmai ļautu brīvi plūst savā virzienā.

Cik dzirdēts, ka nauda ir enerģija. Tā rada prieku, skumjas, iespējas un reizēm, šķiet, ka padara patiesu teicienu ”nauda liek Pasaulei griezties”. Paliksim pie tā, ka Pasaulei liek griezties mīlestība un gaisma, tomēr šoreiz parunāsim par citu, arī svarīgu enerģiju, jau iepriekš pieminēto naudu.

Naudu mēs saņemam par enerģiju, kuru ieguldām kāda pakalpojuma, idejas vai citas rīcības rezultātā, kas sniedz labumu Pasaulei. Pēc idejas – jo lielāks Tavas šīs enerģijas pienesums visas Pasaules labumam, jo vairāk naudas Tu saņem.

Tomēr mēs zinām, ka piemēram, skolotāji vai ārsti, kas patiesi daudz cilvēkiem palīdz, nebūt nav tie turīgākie cilvēki. Pretruna?
Vai piemēram, jauns puisis, kas ir šķiet realizējies visas labsirdības augstākajā cilvēces formā, gudrs, centīgs, dāsns, nolēmis palīdzēt veciem cilvēkiem, izmācās par sociālo darbinieku, paņem mācībām un izdzīvošanai kredītu, un beigās, ne vien ar savu darbu nenopelna cienījamu iztiku, bet arī lielāko naudas daļu katru mēnesi atdod parādos. Atkal pretruna?

Diemžēl, šādas situācijas ir reālas un ja skatāmies uz tām tieši, tad tās izskatās pēc pretrunām. Tomēr arī šiem cilvēkiem ir Dieva dodas tiesības uz finansiāli veiksmīgu dzīvi un ļoti lielas iespējas to arī piepildīt. Tikai jāmaina dažas lietas – sava domāšana (par to šajā seminārā) un rīcības forma (jāorganizē savs arods vai darbs, iespējams, mazliet savādāk).

Šajā seminārā, lai radītu, patiesībā ļoti skaidru, priekšstatu par naudu, tiks izmantota ļoti līdzīga metode kā Zemapziņas pārprogrammēšana semināros. Tikai, atšķirībā no Zemapziņas pārprogrammēšanas metodes, kas vairāk meklē cēloņus situācijām un tad tos risina, šeit vairāk skatīsimies uz likumsakarībām kā nauda un pārticība mūsu dzīvē veidojas, un kādiem paņēmieniem mēs to varam vairot savā dzīvē, ļoti iespējams, pat kardināli nemainot ne savu arodu, ne kādus pamata paradumus attiecībā uz naudu.

Kā skolotājs gan varētu organizēt savu darbu savādāk, lai pelnītu vairāk? Tas lai paliek mazai intrigai, un to Inese izstāstīs šajā seminārā, jo viņai ir ļoti veiksmīgs piemērs no pieredzes, kā skolotājs var realizēties gan profesionāli, gan reizē finansiāli!

 

SEMINĀRS ”Nauda un bagātība”

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 30. novembrī no plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

PIETEIKŠANĀS ŠEIT

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Leave a Reply