Grozs

Ineses raksti

Strīds? Audzē mīlestību!

Jautājums: Jūtos ļoti nomākta, jo, strīdoties ar vīru, esmu izteikusi vārdus, kurus tagad, protams, ļoti nožēloju. Esmu pateikusi ko tādu, ka pašai sametas bail. Kā lai es savu kļūdu laboju? Vai ir kāds veids, kā palūgt piedošanu gan vīram, gan arī Visumam? Negribu, lai šie vārdi man vēlāk atspēlējas vai ietekmē manu karmu. Vai būtu jāmeditē? Lūdzu, iesaki kaut ko! Šis viss grauž manu dvēseli, pat naktīs nevaru mierīgi gulēt.”

INESE:

Saka jau, ka pateiktu vārdu atpakaļ nepaņemsi. Betu Tu vari ļoti daudz un no sirds teikt labus vārdus – svētības, lūgšanas, mantras, afirmācijas.

*Pirmais solis – piedot, ka tā sanāca. Piedot sev. Piedot vīram. Tā ir noticis un viss.

*Otrais solis – mīlēt un būt mīlētai. Var izrunāties ar vīru. Var palūgt piedošanu. Var vienkārši izturēties ļoti labi. Un atceries – apkārtējā pasaule atspoguļos Tavu iekšējo pasauli. Ja Tu būsi mierīga un laimīga par to, ka Tev ir vīrs un ka Tu viņu mīli, ka gribi sakārtot attiecības un Tevī ir ticība, ka viss izdosies, Tu redzēsi, kā viss sakārtojas.

Nesāc kārtot kopējo ģimenes enerģētiku un situāciju, pirms neesi tikusi galā ar sevi.

Vari sākt ar mājas kopšanu, ar savu garastāvokli, ar noskaņas radīšanu, bet nesāc ar citiem cilvēkiem un viņu laimi. Kamēr Tu pati neesi laimīga, Tu nevari palīdzēt citiem. Tas ir zelta likums. Šo apiet neizdodas nevienam.

Māju kopt ir labi, jo tas ir Tavs paplašinātais energolauks. Kamēr kopsi, tīrīsi un mīļosi, pati sakārtosies. Kamēr nodarbosies ar to, kas Tev patīk, Tu pildīsies ar jaukiem iespaidiem un energolauks pats sakārtosies. Un, kad sieviete ir mīlestības un sievišķās enerģijas piepildīta, tad vīrietis pie viņas pievelkas kā pie magnēta.

Sāc no maza. Audzē mīlestību. Un audzēt vari neierobežoti, ja vien pašas energolauks visu laiku būs lielāks par to, kas notiek ap Tevi.


Par tēmu ”AUDZĒT MĪLESTĪBU” VEBINĀRS pirmdien, 11. septembrī.

Jautājumi un PIETEIKŠANĀS – ineses.vebinari@gmail.com / 29431408 (Aija)

Ja Tev interesē šo tēmu pastudēt kārtīgāk, tad brīnišķīgs palīgs ir vēljoprojām viena no vērtīgākajām un atzītākajām Ineses Prisjolkovas grāmatām ”Audzēt mīlestību” ŠEIT. Tajā risinājumi un pārdomas par ļoti daudzām nopietnām dzīves jomām, tajā skaitā – sievišķību, vīrišķību un attiecībām, par mūsu pašu enerģētiku un spēku, kā arī par atkarībām un līdzatkarībām.

Atbildēt