0608f1f384ba539191727452a549dedd
Tuvākie notikumi

VEBINĀRS ”Audzēt mīlestību” PIRMDIEN!

Par mīlestību. Par vibrāciju. Par enerģētiku.

Es pati to mācos. Ir mirkļi, uzplūdi, kad šķiet – jā! Es jūtu, sajūtu, izjūtu! Un ir tik ļoti labi! Sevī, sev un citiem.

Ne jau vienkārši, nu, ”ķipa”, mīlēt. Nu, Tevi mīlu. Sevi arī it kā. Un vēl dažus tuvākos. Bet kā sajūtu! Ikvienā šūnā, matu un pirkstu galiņā. Kā vibrācija. Kā viegla elektriska pulsācija, kas, pat nemanot, savelk lūpu kaktiņus nejaušā smaidā.

Es vienmēr esmu zinājusi, kaut kur sevī, zemapziņā vai ar kādu citu labi apslēptu maņu, ka tas ir būtiski. Taču caur apziņu esmu sākusi laist tikai tagad. Jāsaka, ka viegli tas nenāk. Apzināties mīlestības sajūtas nozīmi un vērtīgumu var tikai tad, kad esi bijis krietni sapinies savās mokošajās, sāpīgajās un piņķerīgajās sajūtās, kad esi sajuties nekas un nekāds, un vispār, bijis pagalam apmaldījies. Tikai tad, kad deniņos jau pulsē no iekšējās trauksmes, stresa, vainas apziņas un pašpārmetumiem, tikai tad vari apjaust, ka patiesi iemīlēt dzīvi, sevi un visu esošo, ir vienīgais glābiņš.

Ar domām un iekšējo balsi atkārtot, ka esmu labs, ka es sevi mīlu, ka man izdodas, ka es sev ticu, ka viss ir un būs labi. Arī tad, kad kamols kaklā un prāts presē, ka nu tu gan te muļķības stāsti.

Viss ir vibrācija. Sākumā jāapgūst tas. Un mīlestības vibrācija ir visspēcīgākā no visām.
Nu nav viegli, galīgi nav. Vismaz man ir kā pa kalniem. Taču, kad to sajūtu noķer, tad ir… Nu. Tik. Labi. Mierīgi.

Ar mīlestību vieglāk ir ievibrēt.

Sevi. Citus. Visu. Visumu.

Elīna


VEBINĀRS ”Audzēt mīlestību”

11.septembris, plkst.20:00 – 21:30
Lektore: Inese Prisjolkova

PIETEIKŠANĀS: ineses.vebinari@gmail.com / 29431408 (Aija)

Dalības maksa: EUR 10,00 (t.sk. PVN) par 1 vebināru

Atbildēt