Grozs

Tuvākie notikumi

Skaista atsauksme no ”VIŅŠ+VIŅA” kursa semināra!

Paldies Ilutiņ, ka ļāvi šo publicēt! Lai tas iedrošina un priecē arī citus un lai Tev viss izdodas arī turpmāk! Tā ir īsta Svētība saņemt šādas ziņas! :))

”Mīļā Inese. Paldies ka ļāvi man uzrakstīt savu jautājumu Tev personīgi. Man ļoti palīdz šīs attiecību studijas jo mans karmiskais jautājums ir attiecības. Es šķiros, precos, daudzējos, strīdos, raudu..esvarētu neēst, iedod parsināt atticības. Saki, vai atceries, ka pieminēju pagājušā nodarībā par vīru, ka viņš izmētā pa māju savus instrumentus un visādus savilcējus. Bērni uzplēš zeķītes, man traucē, riebjas pilnīgi. Un tu man ieteici viņu paslavēt, parunāt tā forši ssalikt justies ka viņš ir svaarīģss.  Es pies sevis smejos ka viņš laikam iezīmē ar  tiem instrumentiem savu teritoriju jo nejūtas  kā runcis mājās. Un zini, es ieviesu šādas tādas pārmaiņas savā rīcībā un viņš taču irr pilnīgi cits cilvēks! Dievs pasarg, viņš man skaka Ilutiņ vai tev nazīti nevajag?, tev nav auksti, varbūt ieejam kafiju padzert šeit? Es esmu autā maigi sakot! Nu labi, es arī viņu paslavēju kā viņš foršu to nopircis vai šito izdarījis. Ne par daudz bet tā ka nu ievēro. Ārprāts un tas tur turās jau kādu laiku. Man pat liekas ka viņš ir smaržas nopircis jaunas sev.

Tiekamies nākamajā nodarbībā un es to gaidu ar nepacietību. Man šie divi semināri pilngi atvēra acis, es muti no brīnumiem vel šodien nevaru aizvērt kā ar tadiem itkā sīkumiem itkā šo to pamainot pilnīgi mainās attieksme. Es viņam saku kā tu man ieteici – mīļais es tik ļoti priecātos ja mēs aizbrauktu uz Rundāles pili tur tik skaisti. Es justos kā īsta princese. Un zini es viņam tā pa jokam pieglaudos pasmaidīju, viņš tā paskatījās kas man lēcies tā neticīgi iesmējās nu labi. Un mēs tak tai pašā nedēļas nogalē aizbraucām un pat vakarā vel uz krogu viņš mani aizveda.
Nu dievs lai pasarg es jūtos kā no jauna iemīlējusies  un man liekas ka vinš arī. Paldies ka devi padomus man ari sajā sarakstē, tas tomēr prasīja laiku bet es gribu teikt tev ka tu manu laulibu esi iegriezusi jaunā līmenī. Es to noteikti negaidiju no shiem seminariem domāju būs vienkārši interesanti, bet ka šitā būs es pilnīgi autā. Un atvaino ja vel kārdeiz uzrakstishu vai patrauceēšu kādā konsultācijā tu esi tiesham zelts!”
Nākamā ”VIŅŠ+VIŅA” kursa nodarbība ”30 kļūdas, kas grauj sievišķību” ceturtdien,  14.septembrī, vairāk ŠEIT

Atbildēt