a883e85de19e54f1b5a80f1df9b5330b
100 Pārmaiņu dienas

Par ”100 Pārmaiņu dienas” un ATSAUKSME

Šis kurss norisināsies jau trešo reizi un tas sevi pierādījis kā ļoti īpašs un atšķirīgs no visa cita kas notiek Pavasara Studijā, tieši formāta ziņā.

Tajā tiekamies 6 reizes 100 dienu laikā, un nodarbības notiek ik pēc 3 nedēļām. Kursa laikā, Inese Prisjolkova, kas šo ciklu ir izveidojusi un vada, seko līdzi vai visiem dalībniekiem sokas iecerētais. Palīdz jau sākotnēji precīzi noformulēt vēlmes un no tām izvirza arī mērķus, tiek veiktas īpašas meditācijas un apgūtas konkrētas tehnikas. Tostarp ļoti būtiski tādu tēmu un tehniku elementi, kā Zemapziņas pārprogrammēšana, Pagātnes atlaišana, Precīza mērķu un vizualizācijas izstrāde. Katrā nodarbībā arī tiek izvērtēts kā katram gājis un kāds atbalsts nepieciešams.

Šis jaunais cikls saucas ”100 dienās iemīlēt sevi”, jo tieši tas ir visa sākums. Tās būs 6 ļoti interesantas nodarbības, kuru laikā tiks apvienota ”100 apņemšanās dienas” metodika ar uzdevumiem un tēmām katrai dienai, kā arī tiks papildināts ar īpašu pašvērtības celšanas un iekšēja līdzsvara elementu visā. Būs patiesi interesanti. Nodarbības, protams, būs ļoti praktiskas.

Tātad, kurss izpaudīsies tā, ka katra grupas dalībniece izvēlēs savā dzīvē šobrīd aktuālo jautājumu, problēmu vai tēmu (nav ierobežojumi vai nosacījumi kādai tai jābūt – atkarības likvidēšana, bērniņa gaidīšana, liekā svara nomešana, rūpes par telpu ap sevi, dusmu likvidēšana, sava aicinājuma atrašana vai kāds cits mērķis). Tad, šis aktuālais jautājums tiks pārvērsts konkrētā mērķī. Un tālāk jau visas 6 tikšanās reizes strādāsim ar to, kā šo apņemšanos noturēt un realizēt. Paralēli šim kursam notiks arī iekšējā grupas sarakste epastos, kuros notiks dalīšanās, diskutēšana un tiks sniegts ikdienas atbalsts šajās 100 dienās.

Iedvesmai – visas kursa dalībnieces atsaukušās atzinīgi gan par kursa saturu, gan sasniegto un pārmainīto savā dzīvē pēc 100 dienām.

ŠEIT PIETEIKŠANĀS CIKLAM

Šeit, pēc īpaša mūsu lūguma kādai šī kursa dalībniecei, atsauksme, kuru viņa uzrakstīja par pārmaiņām savā dzīvē:

”Man šis kurss patika. Tas bija kas tāds pirmo reizi ko apmeklēju. Es dzīvoju ārpus Rīgas un man ļoti patika ka tikšanās bija apmēram 1 reizi mēnesī jo to varēju gan izbraukāt gan samaksāt. Es šo atradu no Ineses grāmatas par 100 dienām un man izdevās arī piedalīties atvēršanas svētkos. Principā tad arī iemīlējos Inesē ja tā drīkstu teikt.  Man bija problēmas mājās un es regulāri zāģēju vīru un pēc tam jutos slikti. Un tad es kļuvu pielaidīgāka un viņš sāka kāpt man uz galvas. Bet es biju palasījusi Ineses rakstus un mani neatlaida vaļā domā, ka varu šo situāciju izmanīt un to gribēju atrast šajos kursos.

Man nav daudz ko stāstit vairāk bija svarīgas tieši manas emocijas un tas kā es pārmainijos. Ka vīram jāļauj būt līderim, ka sievietei nedrīkst būt ikdienā sievietei rutīna un pelēcība un visādas lietiņas kas ar laiku iedeva man rezultātus. Galvenokārt izmainījos tieši es pati un tagad pat nevēlos vairāk atgriezties vecajās sliedēs jo attiecības ir tā ļoti pamainījušās, un arī es esmu mainījusies protams.  Tagad mans vīrs smejas, ka viņam patīkot tās manas raganiņas pie kā samācijos tās gudrības un ka viņš jau mani esot vienmēr novērtējis. Smiekligi jau tagad liekas, bet kad viņš visu darija kā par spīti man es juku prātā. Es simts dienas katru dienu sev adgādināju ka esmu vērtība un ka mīlu gan sevi gan savu vīru, nu tas bija galvenais ko darīju un tad jau lēnām attieksmi mainīju un visu pārējo. Ļoti palīdzēja klātienes tikšanās ar meitenēm. Es jau domāju ka tas viss ir uz izdošanos un palikšanu. Paldies visām manas grupas draudzenītēm.”

Atbildēt