0e4fbe336daa9e25bbb80097cac3da13
Tuvākie notikumi

VEBINĀRS ”Kā pārstāt šaubīties un spēt pieņemt lēmumu?”

Man ir kāds draugs, kurš regulāri šaubās. Viņš ir tik spējīgs, spēcīgs un gudrs, bet viņa iespējas un potenciālu vienmēr nolauž frāze ”klausies, bet zini ko es iedomājos..”. Precīzi tā skan viņa šaubu izpausme, jo viņš vienmēr lieto šo frāzi.

Trakākais ir tas, ka tad, kad viņam to neliek manīt kāds cits vai to nepamana viņš pats dēļ tā, ka kādu laiku nekas neizdodas, viņš paliek arvien šaubīgāks. Viņš sāk šaubīties pat par izvēlēm pārtikas veikalā, ejot ārā no rindas pie kases, lai samainītu kādu nebūtisku preci.

Es ilgu laiku nevarēju saprast vai tā ir ieslīgšana sīkumos vai nekonkrētums. Un tad vienā reizē, kad pēc viņa iniciatīvas bija izveidots vesels projekts, atrasti sadarbības partneri un ieguldīta nauda vairāku simtu eiro apmērā, viņš teica ”klau, zini, es iedomājos ka varbūt vajadzēja to otru projektu tomēr ņemt”. Es sapratu, ka tā ir nespēja izlemt, būt konkrētam un pārstāt šaubīties.

Viņš vienmēr atrunājas ar to, ka viņa horoskopa zīme esot svari un redz, tas nosaka visu, jo svari jau pēc dabas svārstās. Bet! Pat ja horoskopiem ir ietekme, tā nav tik liela, lai grautu šī un citu cilvēku (kas šaubās) iespējas sasniegt, darīt un iemantot cieņu no citiem cilvēkiem.

Labā ziņa – pārstāt šaubīties var iemācīties un tas nav tik sarežģīti. Patiesībā var iemācīties pat tādā mērā, ka spēj mazos lēmumus pieņemt vispār bez liekas šaubīšanās, pārdomāšanas, un šādi rīkojoties nejūti arī vainas apziņu par itkā neapdomīgi vai ātri veikto izvēli.

Šajā vebinārā uzzināsim par to kas ir šaubas, kā tās rodas, kā tās atšķirt no nepieciešamības patiesi izvērtēt situāciju. Runāsim par to, ko ar tām iesākt un kā uzlabot savu dzīves kvalitāti izskaužot neizlēmību.

VEBINĀRS ”Kā pārstāt šaubīties un spēt pieņemt lēmumus”
18.septembris, plkst.20:00 – 21:30

PIETEIKŠANĀS: ineses.vebinari@gmail.com / 29431408 (Aija)

LEKTORE: Inese Prisjolkova

Atbildēt