Grozs

Uncategorized

Nometne “Kā iemīlēt sevi”

Šī nometne radās pati un tik pēkšņi, kā varavīksne pie debesīm. Burtiski vēl visu laiku atbildēju uz komentāriem, ka nebūs, ka jāsakrāj spēki, ka jāpaspēj noilgoties. Bet te pēkšņi vīrs man saka, ka “ir pienācis laiks uzrīkot nometni” un man tā sajūta bija kā senos (labos) laikos, kad vēl visu mūsu studijā darījām abi kopā. Kopā domājām, kopā ienāca prātā idejas. Kopā tās uzķērām un veidojām tālāk.

Šis bija atkal tāds mirklis, kad esam trijatā – mēs abi un dievišķā enerģija, kas visu rada tādā ātrumā un piepilda un materializē gandrīz vai tai pat mirklī, kad domājam un runājam. Svētdien parunājām, pirmdienā sarunājām un šodien jau ziņojam Tev.

Nometnes nosaukums būs tieši tāds pats kā 100 apņemšanās dienu nosaukums: “Kā iemīlēt sevi”. Es vienkārši jūtu, ka par šo tēmu varētu runāt un darīt vēl un vēl daudz vairāk kā dienas tēmās uzrakstu.

Šogad ir iznākusi grāmata “100 dienas, kas mainīs pasauli”, kurā ir tik ļoti daudz praktiski pielietojamu tehniku, ko iekļaut nometnes nodarbībās. Šobrīd rakstu jau citu grāmatu par to, kas notiek jaunajā simt dienu projektā – kā iemīlēt sevi. Un dēļ manas pašas jaunākās grāmatas “Mammīt, kāpēc tā?” es esmu iepazinusi cilvēkus, kuri bija tepat – tepat, bet kaut kā ne kopā, un tas ir vēl viens iemesls, lai satiktos un ko kopā uzveidotu.

Viena no šādām sievietēm, kas jau sen man ir “iekritusi acīs”, jo raksta fantastiskas lietas savā facebook lapā – tā ir Ginta Filia Solis. Un liels bija mans pārsteigums, kad manas jaunās grāmatas mākslinieks Gintu bija uzaicinājis samaketēt grāmatu. Līdz ar to varēju sajust kā viņa strādā, cik jūtīgi, cik atbildīgi, ar kādu mīlestību. Un jā – notika šis klikšķis, šis saslēgums, ka saproti – tas, ko viņa raksta, nav teorija. Viņa tā dzīvo.

Un tad vēl lielāks mans pārsteigums bija brīdī, kad viņa man atraksta – vai zini, ka man jau vairākus gadus arī ir savs 100 dienu projekts. Un tad izrādās, ka Ginta Filia Solis ir lektore un nodarbību vadītāja.

Nu jau man divreiz nebija jādomā, kuru cilvēku es gribētu aicināt uz mūsu nometni kā vieslektoru.

Un otrs cilvēks, kuru nesen satiku savā Zemapziņas pārprogrammēšanas seminārā, man momentā ienāca prātā Personības pilnveidošanas centra Indra Melbārde.

Indra ir praktiķis. Vēl nesen kā klausījos raidījumu “Zināmi nezināmais” pa ReTV, kur Indra saka – nodarbībā ir viena trešdaļa teorijas un divas trešdaļas praktisko tehniku. Teorija tikai tik daudz, lai saprastu, kam domāta konkrētais praktiskais paņēmiens. Lūk un tas ir tas, ko šai mūsu kopāsanākšanas reizē ļoti gribu – lai ne tikai runājam, lai ne tikai plūstam, jūtam un baudām, bet lai iegūstam praktiskus rīkus, kā konkrēti rīkoties tad, kad esam “vāveres ritenī” un dienu skrējienā. Ko darīt, kad ir slikti. Kā sev palīdzēt, ja nav spēka. Kā atgūties, ja esam “izgājuši no sliedēm”. Ko tad, ja nav pašapziņas, ko tad, ja nav dzīvesprieka. Jo ir jau pavisam viegli sevi mācīties mīlēt tad, kad viss ir kārtībā. Bet ko darīt tad, ja ir depresija, ja ir nespēks, ja ir upura sajūta, ja nevar atgūt prieku un vispār ir viss slikti. Ko tad? Vai tad vēl var kaut ko glābt?

Jā, var. Un tieši tad ir jāglābj un jādara. Tieši tad mums jāmāk sev palīdzēt. Jo mēs nekad nezinām, kurā brīdī mums katram tas grūtums var uznākt.

Es pati vēl burtiski tikko izgāju pieredzi, kā grūtumu iziet viegli, kā bēdas pārvērst mīlestībā. Par to ir jaunā grāmata “Mammīt, kāpēc tā?”. Un tik viedi un mīļi šo laiku varēju izdzīvot tikai tādēļ, ka zināju visu šo, ko tagad nododu tālāk. Es vienkārši mācēju sevi nedzīt dziļāk bedrē, es zināju, kā pieņemt notiekošo ar mīlestību.

Tādēļ iemācīties mīlēt sevi, es gribu teikt, ka ir galvenais mūsu uzdevums šeit uz Zemes. Tikai tad, kad esam mīlestības piepildīti, mēs  varam būt laimīgi attiecībās un cilvēkiem ar mums kopā ir labi. Tikai tad, kad mūsos ir daudz jaudas un enerģijas – mēs varam radīt tādu dzīvi, kādu vēlamies piedzīvot. Tikai tad, kad mūsu enerģijas ir gaiša, mums veicas jomu pa jomai un dzīve sakārtojas.

Tieši tādēļ aicinām Tevi uz 100 apņemšanās dienu domubiedru grupu, kurā runājam kā iemīlēt sevi. Un tieši tādēļ organizējam 3 dienu nometni, lai šo visu ne vien tikai pārrunātu, bet tiešām praktizētu. Šai reizē pēc dalībnieču lūguma būs iespēja nometni apmeklēt arī tikai divas dienas (sestdienu un svētdienu).

NOMETNE “Kā iemīlēt sevi”

NORISES LAIKS: 24., 25., 26. novembris

VIETA: Viesu nams “Līcīši” Ķegumā (www.licisiak.lv)

LEKTORI un VIESLEKTORI: Inese Prisjolkova, Ginta Filia Solis un Indra Melbārde

DALĪBAS MAKSA: 210 eur (3dienas), 175 eur (2 dienas).

Ja vēlies piedalīties 3 dienas, bet nenakšņot viesu namā, dalības maksa – 170 eur.

Dalības maksa jāsamaksā līdz 15. novembrim. Ja Tev ērtāk maksāt citos termiņos, droši raksti vai zvani – par visu varam vienoties!

Nedēļu pirms nometnes visām dalībniecēm sūtīsim detalizētu informatīvo vēstuli, kurā būs aprakstīta ierašanās, reģistrācijas norise utt.

Nometnē baudīsim veģetāro virtuvi. “Līcīšos” saimnieces gatavo patiešām izcili – par to jau esam pārliecinājušās divās iepriekšējās “Pavasara studijas” nometnēs. 

PIETEIKŠANĀS un PAPILDUS INFO: pavasarastudijasnometne@gmail.com vai pa tālruni 28361100 (Santa).

Ja vēlies var ņemt līdzi bērnus, jo pirmo reizi mūsu nometņu organizēšanas pieredzē ir sarunāts cilvēks, kas nodarbību laikā būs ar bērniem (ja Tev līdzi būs bērni, lūdzu par to informē Santu, piesakoties nometnei).

Tā kā…šķiet visu esmu izstāstījusi, nu atliek vien Tev pašai izdomāt – vai tiec, vai gribi, vai būsi.

Ar mīļumu, Inese

Atbildēt