Cart

Dažādi

Nometnē – spēles prezentācija

AUTORS: Inese Prisjolkova

Dažreiz ir tā, ka idejas ap mums riņķo tik daudz un tik labas, ka spēj tik īstenot. Un tieši tāds laiks mums šobrīd ir Pavasara studijā. Burtiski divas dienas pirms grāmatas “Mammīt, kāpēc tā?” atvēršanas svētkiem es saņemu vēstuli no Limbažu galvenās bibliotēkas direktores Dzintras, ka būtu ļoti labi izveidot kādu spēli. Spēli, kuras laikā ar dažādiem jautājumiem kaut ko savā dzīvē sakārtot un transformēt. Es izlasu šo divu rindiņu vēstuli un saprotu, ka IR. Ka ir šis klikšķis no Debesīm, ka šī ziņa man ir atsūtīta, lai sāktos kaut kas jauns un pavisam interesants.

Bet tā kā tūlīt, tūlīt notiek grāmatas atvēršanas svētki, es nevaru to sākt darīt uzreiz. Vēl paspēju aizrakstīt Dzintrai vai viņa pati gribētu savi ideju īstenot. Viņa atbild nē – ka to viņa ir domājusi tieši par mani. Un nu jau man domas skrien tādā ātrumā, ka burtiski ne apturēt.

Zinu teicienu, ka “dzelzs jākaļ, kamēr tā karsta” un saprotu, ka pirmā spēle iznāks jau šogad.

Vēl pie sevis nodomāju, ka taču rakstu grāmatu un ka man pat vēl viena ir prātā, bet…. grāmatas rakstīt taču jau māku. Tās uzrakstīsies un iznāks, par to nav šaubu. Bet SPĒLE. Tas taču ir kas pilnīgi jauns.

Satiekamies ar Artu, idejas riņķo tādā ātrumā un abas saprotam, ka šīs mūsu tikšanās laikā jau esam izdomājušas vismaz trīs spēles, kas, protams, nav apvienojamas vienā. Viss liekas tik interesanti. Viss liekas tik reāli. Gan galda spēles, gan komunikāciju spēles, gan kāršu spēles, gan…. Vārdu sakot vairs neesam apturamas un nu ir skaidrs, ka Pavasara studijai bez esošiem (semināri, nometnes, grāmatas, CD) būs vēl pilnīgi jauns virziens – spēles.

Un tā šobrīd top “100 jautājumi, kas meklē atbildes” – komunikāciju spēle visai ģimenei un draugiem, ko spēlēt brīdī, kad

  • gribās brīnišķīgi pavadīt laiku,
  • iepazīties tuvāk (ja tā ir svešāka kompānija)
  • nav kādu laiku sanācis tā visiem kopā parunāt,
  • vienkārši gribās uzzināt, kā katram iet.

Spēle top ļoti lielā ātrumā, jau nākamnedēļ tā iet uz tipogrāfiju un nu jau ir pavisam skaidrs, ka tās prezentācija varēs notikt mūsu nometnē “Kā iemīlēt sevi”. Nometnē mēs to izspēlēsim, apsolu.

Nu un tiem, kuriem nometnē nav iespēju piedalīties, būs pilnīgi noteikti iespējams šo jautājumu un atbilžu spēli iegādāties novembra beigās, lai ir laba dāvana zem Ziemassvētku eglītes.

Tādi mums jaunumi studijā.

Rudentiņš, bagāts vīrs – mums šobrīd notiek 100 dienu projekts “Kā iemīlēt sevi” facebook grupā “100 apņemšanās dienas”, tikko ir iznākusi grāmata “Mammīt, kāpēc tā?’, kurai bija fantastiski atvēršanas svētki, tuvojas nometne “Kā iemīlēt sevi” un tagad top spēle “100 jautājumi, kas meklē atbildes”. Jā, ražīgi.

Mūsu devītais vilnis turpinās un mēs gruži vienkārši kā sērfotāji izbaudām vēju un baudām līdzsvaru, lai enerģijas vilnis mūs nes, kamēr tam pietiek spēks.

Ja Tev noder tas, ko mēs darām, droši iesaisties mūsu pasākumos un notikumos.

Vārdu sakot – nāc un piedalies.

Lai Tev brīnišķīga diena

Ar mīļumu, Inese

VISS PAR NOMETNI: ŠEIT

Leave a Reply