7a9354fb4191701f096ecbe4e5600109
VIŅŠ+VIŅA.

Semināru cikls par attiecībām un mīlestību ”VIŅŠ+VIŅA” 15.novembrī

”VIŅŠ+VIŅA” ir Pavasara Studijas nodarbību cikls par attiecībām, par sievišķību, par vīrišķību, un abu šo pasauļu savstarpēju sapratni un mijiedarbību. Pirmā nodarbība 15. novembrī ”Viņš un Viņa – vīrišķība, sievišķība un attiecības”.

Šajās nodarbībās saprotami un mīļi parunāsim par daudziem neērtiem un pat sarežģītiem jautājumiem, kas ietekmē attiecības. Un to netrūkst, piemēram, ”kā būt tādai, kādu vīrieti vēlies redzēt sev blakus?”, ”kā noteikt ģimenes vērtību latiņu?”, ”kā nebūt greizsirdīgai”, ”kā parādīt vīrietim, ka viņa rīcība bija nepareiza vai nepatīkama?”, ”kā atbalstīt vīru, kad ir krīze?”, ”kas provocē vīrieti krāpt savu sievieti?”, ”kā būt sievišķīgai jebkurā dzīves situācijā, nekļūstot nevarīgai?”, ”kā audzināt meitas, bet kā dēlus”, ”kas ir sievietes 3 galvenie trumpji, bez kuriem vīrietis nevar?”.. un daudzi jo daudzi citi jautājumi.

Šīs nodarbības var apmeklēt kā ciklu un piedzīvot īstas, dziļas pārmaiņas. Un var apmeklēt atsevišķas nodarbības, izraugoties sev svarīgākās tēmas.

Mums katrai attiecības ir ļoti svarīgas, un lai tās būtu tādas, kādas tā vēlamies tieši mēs katra pati, ir svarīgi apzināties savu sievišķību un tās vērtību. Tomēr, lai to spētu novērtēt, mums tā jāizprot. Jāsaprot, ka sievietei ir citi uzdevumi nekā vīrietim, jāuzzina kādi tie ir un beidzot jāierauga, ka tie ne par mata tiesu nav mazāk svarīgi kā vīrieša uzdevumi.

Svarīgas ir tieši zināšanas, jo tās atbrīvo. Bet kad mums ir zināšanas, tad esam brīvas un varam veltīties tam, kas mums svarīgs. Šajās nodarbībās mēs satiekamies līdzīgas un līdzvērtīgais, tik dažādas un unikālas, un katra ar savu stāstu un jautājumiem. Esi mīļi gaidīta arī Tu, lai Tava nākotne un attiecību joma vienmēr būtu saprasta un samīļota.


KURSA KALENDĀRS:
15.novembris ”Viņš un Viņa – vīrišķība, sievišķība un attiecības”
29.novembris: ”Sievišķības pašapziņa un sievišķības vērtība priekš abiem”
13.decembris: ”30 kļūdas, kas grauj mūsu sievišķību”
17.decembris ”Kā pieņemt vīrieti (tādu, kāds viņš ir) un palīdzēt audzēt vīrišķību”
10.janvāris ”Mīlestības piepildītas attiecības”
24.janvāris ”Parunāsim par vīriešiem”
7.februāris ”Mīlēšanās un seksualitāte”

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

KONTAKTI: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19

Atsauksmes, apraksti un viss cits par ”VIŅŠ+VIŅA” : ŠEIT

Atbildēt