8e23ac4ad5227fcae08354177f7d2b06
Tuvākie notikumi

21.decembrī SEMINĀRS ”Jauns gads – JAUNS SĀKUMS”

Kolektīvā enerģijai un dabas enerģija decembra beigās ir tik spēcīga, ka būtu “grēks” to palaist garām neizmantotu. Cilvēki noskaņojas brīnumam. Cilvēki gaida brīnumu. Ziemassvētku brīnumu. Jauna sākuma brīnumu un tā izveido ļoti spēcīgu domformu, kas palīdz mums katram palaist savas vēlmes Debesīs ar daudz lielāku atbalstu.

Saulgriežu laiks dabā ir vērienīgs. Ja zinām kā palaist veco un iesākt jauno, kā noskaņoties, kādus rituālus izmantot, pēc tam dzīve mūs uzceļ jau pilnīgi citā kvalitātē.

Mēs Pavasara studijā šādi pagājušo gad’ radījām 100 dienu projektu, kas sākās tieši Gadu mijā.

Mums izvērtās ļoti vērtīgs gads – izveidojām domubiedru grupu “100 apņemšanās dienas”, kurā ir ap 7000 dalībnieku, izdevām grāmatu “100 dienas, kas mainīs pasauli”, pēc tam iznāca grāmata “Mammīt, kāpēc tā?” ar brīnišķīgiem atvēršanas svētkiem, pēc tam izdomājām un izdevām spēli “100 jautājumi, kas meklē atbildes”, noorganizējām nometni un ….vēl…un vēl…un vēl.

Esam tikai daži cilvēki. Kādēļ varējām to izdarīt tik jaudīgi?

Jo izmantojām dabas un cilvēku kolektīvās enerģijas spēku. Izmantojām to plūsmu, kas jau ir ap mums.

Ja vēlies uzsākt jaudīgu gadu, ja gribi sakārtot attiecības, vai izveidot jaunus veiksmīgus projektus, un Tevi interesē kā sagatavoties tam enerģētiski – esi laipni aicināta uz semināru “Jauns gads – JAUNS SĀKUMS”.

Runāsim gan par saulgriežu spēku, gan par Ziemassvētku spēku, gan par gadu miju, gan par gada sākuma īpašajiem datumiem, ko kurā vērts darīt.

Ar mīļumu, Inese


SEMINĀRS ”Jauns gads – JAUNS SĀKUMS”

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 21. decembrī no plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

PIETEIKŠANĀS ŠEIT

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Atbildēt