ebooki j
E-grāmatas

Jautājumi un Atbildes par E-grāmatām!

Kopš Ineses Prisjolkovas grāmatas pieejamas arī e-formātā, esam saņēmušas dažādus jautājumus saistībā ar e-grāmatām un to lietošanu. Lai tas būt lietderīgāk visiem, publicējam dažus no iesūtītajiem jautājumiem, kas mums likās vērtīgi. Ieskaties un varbūt arī Tev ir ērti lietot šīs grāmatas telefonā vai planšetē 😉


JAUTĀJUMS #1: Es ikdienā lietoju planšeti un telefonu. Telefons man ir apple bet planšete ir android. Sakiet, vai varu lasīt uz abām ierīcēm Ineses e-grāmatas vai tikai telefonā, jo tās nopirkt var i-tunes, kas ir attiecīgi apple?

ATBILDE #1: Šobrīd Ineses grāmatas var lasīt tikai uz Apple ierīcēm.


JAUTĀJUMS #2: Ievēroju, ka vilcienā ir bezmaksas wifi un sapratu, ka ir īstais laiks sākt lasīt planšetē. Sakiet, ar ko man sākt vai kāda ir secība kā man tagad tikt pie e-grāmatas? Jau iepriekš pateicos!

ATBILDE #2: Ja Tev ir Apple ierīce, ielādē tajā programmu iTunes un izvēlies grāmatu sadaļu. Meklētājā ieraksti “Inese Prisjolkova” un izvēlies sevi interesējošo grāmatu. Pēc apmaksas veikšanas grāmata būs pieejama lasīšanai Tavā ierīcē.


JAUTĀJUMS #3: Sakiet, vai man ir vajadzīgs internets regulāri lai lasītu egrāmatas vai arī tas būs tā, ka es to nopirkšu, viņa nokačāsies man telefonā un es to varēšu vienkārši lasīt un izmantot kad gribu?

ATBILDE #3: Lai lasītu e-grāmatu bez interneta pieslēguma (offline), ir jāpārliecinās, ka e-grāmata pēc iegādes parādās ne tikai Tavā iBooks aplikācijā, bet ir arī lejupielādēta Tavā Apple ierīcē.


JAUTĀJUMS #4: Vai pērkot egrāmatu man jāmaksā būš norādītā summa eveikalā vai arī tur būs kautkādas papildus maksas?

ATBILDE #4: Būs jāmaksā tā summa, kas norādīta Apple iTunes veikalā


JAUTĀJUMS #5: Esmu nopirkusi Ineses Prisjolkovas ebook un man patīk jo agrāk nekad nebiju tā lasījusi vispār telefonā, bet tagad pērku jaunu telefonu 6’to apple un nevaru saprast, kā es tālāk tagad varēšu turpināt lasīt savu šo grāmatu?

ATBILDE #5: Ja Tu nemainīsi savu Apple ID, tad grāmata Tev būs pieejama arī jaunajā ierīcē!


Ja arī Tev ir kādi jautājumi par Ineses Prisjolkovas e-grāmatu iegādāšanos vai lietošanu, droši sazinies ar mums – ebooks@ineseprisjolkova.com

Vairāk par mūsu E-grāmatām uzzini ŠEIT

 

Atbildēt