3718bf88bc6b753b3776d56e3b41900f - Copy
Tuvākie notikumi

VEBINĀRS ”Apzināšanās, attīrīšanās, atjaunošanās, attīstība” 12.Janvārī

Energolauku mēs palielinām caur: apzināšanos, attīrīšanos, atjaunošanos, attīstību.
 
Apzināšanās: kamēr nezinām, kas esam, ko spējam un ko ne, tikmēr baidāmies savu energolauku audzēt lielu. Tāpēc jāsāk ar sevis kā dvēseles, kā personības, kā sievietes, kā cilvēka apzināšanos.
 
Attīrīšanās: mēs ļoti piekūstam, stiepjot līdzi to, kas mums nav vajadzīgs. Sākot jau ar šlakvielām ķermenī un beidzot ar attiecībām, kuras nespējam izbeigt vai palaist, paradumiem, kuri mums kaitē, bailēm vai aizvainojumiem, kas mūs paralizē un neļauj dzīvot laimīgi. Attīrīšanās nozīmē mainīt paradumus, atmest bailes, attīrīt blokus, ļaut enerģijai brīvi plūst.
 
Atjaunošanās: enerģētiski atjaunošanās notiek caur gaismu un mīlestību, caur mieru, harmoniju, atpūtu laikā, kad baudām kā mūsu ķermenis audzē jaunās šūnas un piepildās ar jaunu informāciju. Atjaunojamies tad, kad nedzenam sevi un netērējam spēkus. Atjaunošanās ir enerģijas uzkrāšanas laiks.
 
Attīstība. Kad esi sevi iepazinusi, kad sevi apzinies, tad vari izpētīt, kas Tevi papildina un audzē un kas atņem un tērē spēkus. Un katram cilvēkam tie ir dažādi, dažreiz pilnīgi pretēji.
 
Ja esam kā tīrs kanāls, tad dievišķā enerģija mums visu sakārto: gan notikumus, gan domas, gan attieksmi.
Inese

VEBINĀRS ”Apzināšanās, attīrīšanās, atjaunošanās, attīstība”

NORISE: 12.janvāris, Piektdien, plkst. 20:00 – 21:30
PIETEIKŠANĀS: ŠEIT
 
LEKTORE: Inese Prisjolkova
 
KONTAKTI: ineses.vebinari@gmail.com, 29431408 (Aija)
 
DALĪBAS MAKSA: 15.00 euro (no 2018.gada 12.janvāra Pavasara Studijas VEBINĀRU dalības maksa ir 15.00 euro par 1 vebināru)
.

Atbildēt